Paulina Rubio szczerze wyznaje: Zapewniam być oddana swoim dzieciom i karierze

Po zerwaniu z Gerardo Bazuą , swoim ostatnim partnerem i ojcem najmłodszego syna Erosa , Paulina Rubio szczerze wyznaje: Poświęcam opiece nad dziećmi i wielu projektom na profesjonalnym poziomie.

„Jestem singielką i z zobowiązaniami” – powiedziała Rubio meksykańskiemu programowi radiowemu Todo para la Mujer ( Radio Fórmula ). „Jest mi bardzo dobrze w mojej skórze. Minęły dobre czasy. Jestem w chwili, w której jestem bardzo oddana moim dzieciom, mojej karierze i mojej światowej trasie koncertowej, a także pracy przy La Voz w Hiszpanii. „

Odnośnie roli matki dwójki dzieci,  Nicolása i Erosa, piosenkarka wyznała, że ​​bardzo się jej podoba ta rola oraz potrzeba chronienia.

„Moje dzieci, uwielbiam z nimi być” – powiedziała. „Czuję, jak rosną, że są moimi towarzyszami. Dużo się nimi opiekuję, ale także Nico zajmuje się mną bardzo: jest super opiekuńczy i piękny. „

Wykonawczyni „Ni una sola palabra” opisała trochę osobowości swojego potomstwa; a także ich wybryki oraz sposób bycia. Oznajmiła nawet, że najstarszy wykonał chórki do utworu „Cuanto te quiero”.

„[Eros] ma dwa lata, ale są super towarzyszami [braćmi]. Dominującym jest Eros. Nico jest również piękny, ponieważ jest bardzo dobroduszny, jest bardzo lojalnym dzieckiem, bardzo lubi gotować czy karate „.

Paulina Rubio mówi, że jej dzieci są motorem napędowym.

„Są super zabawne. Nico jest tym, który stawia się na krześle reżysera i [mówi] „powtórz to, mamo, możesz zrobić lepiej„, „ujawniła. „Eros na wszystko mówi” Kocham cię „i widzi twarz, którą robi. On jest słodziakiem „.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *