Olga Tañón opowiada o swojej nowej roli jako projektantka mody

Olga Tañón jest szczęśliwa na scenie i oddaje swoją duszę na każdym koncercie z trasy The One and Only Show . Ale portorykańska piosenkarka ma inną pasję: projektowanie mody. Artystka rozmawiała z Ponte Bella o swoich projektach, które spowodowały poruszenie w sieciach społecznościowych.

„To hobby. Studiowałam projektowanie mody w Puerto Rico, kiedy miałem 17 lat, którego później nie ćwiczyłam, tylko robiłam coś dla mnie. To ironia i wydaje się żartem, że większość razy, kiedy wychodzi się na lepiej ubraną na czerwonym dywanie, dotyczy rzeczy, które sama zrobiłam, a nie ubrań, do których zatrudniłam kogoś, kto mnie ubrał „, wyznaje. 

 

Jej nowe projekty zostały zainspirowane przez córkę Gabrielę.” Zaczęłam od worków płóciennych, ponieważ uwielbiam ekologiczne rzeczy i to z inicjatywy Gabrielli. Zaczęliśmy robić torebki, bo lubi je „- wspomina. „Powiedziała mi: Mamusiu, mam zamiar zrobić interes, pomogę ci. – Skończyło się na tym, że sam zrobiłam torby, lubię to. Teraz tworzę kurtkę znajomemu z aniołami, ze skrzydłami, z różami.

 

 

Tañón dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie:  kurtkami, koszulami i torbami, które stworzyła. „Nazywają się OT Canvas”, mówi o swojej linii torebek.

 

 

 

„W końcu nie robię tego, żeby stać się bogatą, dobrze się bawię. Sprzedałam kilka, każdego dnia robimy kilka toreb płóciennych. Bardzo lubię rzemiosło i jestem w domu. Uwielbiam być z mężem i dziećmi. Uwielbiam robić bałagan w kuchni, z obrazami. Mówię moim dzieciom: „Przykro mi, czas dla mamy” – dodaje z uśmiechem.

Jej dzieła są godne podziwu. „Używam farb, kryształów Swarovskiego, aplikacji cekinowych i haftu nici. Używam róż, pereł, wszystkiego – dodaje.

 

 

Swoją miłość do mody i szycia odziedziczyła go. „To pochodzi od mojej mamy. Kupiła trzy metry materiału i zrobiła strój dla każdej z dziewcząt w domu. Jesteśmy trzema siostrami i Mami powiedziała, że ​​sklepy są bardzo drogie, zrobiła nasze ubrania. Ubraliśmy się tak samo. Nauczyłem się tego od mojej mamy, obserwując, jak pracuje na swojej maszynie, a także ręcznie. Chciałabym nauczyć się robić na drutach. Jeśli umiem haftować i umiem haftować w kamieniach. „

Sprawdź także  Camilo ujawnia przepis na swój sukces: „Nie robię rzeczy marketingowych, mój produkt to uczciwość”

 

 

Oficjalnie uruchomienie linii mody to coś, czego pragnie. „Kiedy wyjmiemy linię ubrań, będzie to z pięknymi rysunkami, które robi nasza córka”, mówi. „To jest biznes, który chcemy nie tylko zostawić jej, ale także zaangażować w niego  inne niepełnosprawne dzieci, aby miały swój indywidualny biznes”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź