Nowa telenowela Angelique Boyer będzie miała premierę w Stanach Zjednoczonych

Amar a muerte , to nowa telenowela z W Studios i Lemon Films dla Televisy z udziałem Angelique Boyer i Michela Browna (Gorzka zemsta) , będzie miała premierę w Stanach Zjednoczonych. Novela, która do tej pory była znana jako Contracara , rozpocznie emisję na Univision w poniedziałek, 29 października o godzinie 22.00 czasu wschodniego, zastępując La piloto , który zakończy się w piątek, 26 października.

Telenowela Televisy trafi do Stanów Zjednoczonych tydzień wcześniej niż w Meksyku, gdzie premiera odbędzie się w poniedziałek, 5 listopada.

„To, że wydamy wcześniej w Univision, jest tak ekscytujące!”, Wyraziła podekscytowana w ostatnią niedzielę aktorka pochodzenia francuskiego poprzez swój profil Instagramie.

 

Chociaż jest to jej piąta główna rola, Amar to muerte, która zmienia styl aktorski Angelique, ponieważ po raz pierwszy bierze udział w serii.

„Projekt zerwie z systemami, które robiliśmy w melodramatycznych nowelach. Teraz jest bardziej seryjna sytuacja, to zupełnie inny rytm i zupełnie nowy gatunek dla mnie jako aktorki „.

Amar a muerte opowiada historię magnata medialnego, który zostaje zabity w dniu jego ślubu w tym samym czasie, co zabójca w USA. podczas wykonywania wyroku w fotelu elektrycznym. Dusza magnata reinkarnuje się w ciele uderzonego człowieka, a z kolei dusza mordercy kończy się zamieszkaniem profesora antropologii. Każdy człowiek będzie teraz musiał zajmować się nie tylko nowym ciałem, ale także sposobem adaptacji do nowego ducha.

 

 

Dla miłośnika historii, Michela Browna, fikcja, którą wkrótce będziemy mogli oglądać na ekranach Univision, jest „jak rodzaj wielogatunkowy”.

„Ma on charakter thrillera, w którym ścigacie te postacie, aby zrozumieć, jaka jest rzeczywistość tego wydarzenia na podstawie przemiany ciał, reinkarnacji, śmierci. Ale to także opowieść o kłamstwie. Jest to również historia, w której bohaterowie zaczynają zdawać sobie sprawę, że nikt tak naprawdę nikogo nie zna i że o wiele rzadziej znamy siebie, że czasami musimy umrzeć i reinkarnować, aby zrozumieć, co inni myślą o nas „, powiedział jakiś czas temu argentyński aktor w wywiadzie dla People en Español.

Nie przegap wspaniałej premiery Amar a muerte 29 października o godzinie 22, czasu wschodniego, na Univision.

Udostępnij
Sprawdź także  Intryga, romans i oszustwo: to nowa telenowela Gabriela Soto

Zostaw odpowiedź