Marjorie de Sousa i Jorge Salinas razem w telenoweli

Jorge Salinas ma już partnerkę do roli w Super Papa , pierwszej telenoweli, którą meksykański aktor stworzy z Televisą po prawie trzech dekadach swojej kariery. I nie byle z kim. Nie. Ten, który był głównym aktorem udanego melodramatu Fuego en la sangre, będzie miał bardzo dobre towarzystwo, jedną z najbardziej utytułowanych i ukochanych wenezuelskich aktorek w tej chwili. Mówimy o Marjorie de Sousa , która właśnie dała życie bohaterce serialu telewizyjnego Telemundo Al otro lado del muro.

„Jestem w stanie powiedzieć ci , że Marjorie de Sousa jest w 100% w tym obrazie” potwierdziła kilka dni temu meksykański dziennikarz Gustavo Adolfo Infante w swoim programie.

„Marjorie de Sousa, Jorge Salinas i trzecia do kompletu Lorena Herrera. I od razu 29 października zaczynają się nagrania „- wspomniał dziennikarz.

Wieść to zaskoczenie, ponieważ rok temu Marjorie podpisał lukratywny kontrakt na wyłączność z Telemundo na kilka projektów spółki i do tej pory widzieliśmy ją tylko w jednej historii:Al otro lado del muro.

Po tym, People en Español skontaktowało się z Telemundo, czy aktorka wciąż jest na wyłączność i rzeczywiście nadal jest.

„Tak, to ekskluzywne” – potwierdził autor.

Choć nie podano wiele szczegółów na temat sytuacji w spółce Marjorie, wygląda na to, że Telemundo dało jej możliwość zagrania w tej telenoweli, więc zaraz po sfinalizowaniu nagrań wróci by kontynuować prowadzenie innych projektów w hiszpańskojęzycznej sieci.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Marjorie i Jorge zagrają razem w telenoweli ponieważ pracowali razem w 2004 roku przy udanej telenoweli Mariana de la noche , ale to jest pierwszy raz, kiedy będą tworzyć parę.

 

 

Udostępnij