Los Parras to kopia CNCO?

Po sugestii, że kopiują inną grupą, Los Parras, regionalny kwintet muzyczny z Meksyku , broni się i nie wyklucza możliwości nagrania duetu z popowym zespołem CNCO.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

¡Escucha el nuevo sencillo de @losparras_official, #JugandoALaBaraja, en las principales plataformas! 🙌🙌

Post udostępniony przez Sony Music Latin (@sonymusiclatin)

Wszystko zaczęło się, gdy meksykańska wytwórnia muzyczna Sony Music Latin opublikowała zdjęcie grupy, aby ogłosić nowy singiel „Jugando a la baraja„. Menadżer CNCO opublikował je na swoich portalach społecznościowych z pytaniem „Czy oni nas kopiują?”, Odnosząc się do strojów Los Parras. Na reakcję fanów CNCO nie trzeba czekać i zaczęli atakować chłopaków obraźliwymi i źle brzmiącymi wiadomościami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Repost @walterkolm ・・・ @cncomusic US Tour 2019 !!! Muy pronto anunciaremos fechas y ciudades !!! @sonymusiclatin @syco @wkentertainment @cmnevents

Post udostępniony przez CNCO (@cncomusic)

 

Z drugiej strony zwolennicy Los Parras bronili swoich idoli szablą i mieczem, zapewniając, że pierwsi nosili takie kostiumy. Ale co myślą Parras?

„Naprawdę nie wiedzieliśmy, że używali tego rodzaju kostiumów” – powiedział Christian Parra, akordeonista grupowy, dla PEOPLE EN ESPAÑOL. „Używaliśmy kombinezonów od marca, a oni właśnie przesłali [zdjęcie] zaledwie dwa tygodnie.”

Parrasowie zapewnili, że nie była to chęć uwagi, jaką chcieli promować swój nowy singiel, i chociaż nie znają muzyki CNCO, nie wykluczaliby w przyszłości śpiewania duetu.

„Jesteśmy meksykańskim regionalnym zespołem, oni tworzą piosenki pop, reggaeton i myślę, że byłoby to bardzo dobre połączenie. Cieszymy się, że możemy zrobić coś innego z naszymi piosenkami „- powiedział.

Sprawdź także  Pacho El Antifeka i Nicky Jam wydają nowy singiel „Triste”

Co na to fani?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A cenar que ya hace hambre 😋😎🍽 #LosParras #LaRRecords #JugandoALaBaraja #SeVieneElOnceOnce

Post udostępniony przez Grupo Los Parras (@losparras_official)

Udostępnij

Zostaw odpowiedź