Joaquín Ferreira, w Galán De 'Doña Flor i Sus Dos Maridos' od Televisy

Joaquín Ferreira będzie jednym z  aktorów w Doña Flor y Sus Dos Maridos, telenoweli którą przygotowuje Televisa. Aktor znany z  Club de Cuervos  Netflix i  Tres Milagros z TV Azteca wkrótce rozpocznie zdjęcia meksykańskiej wersji tego brazylijskiego klasyka.

Producent  Eduardo Meza będzie tym, który przeniesie na mały ekran oryginalną powieść  Jorge Amado, która obraca się wokół Doñy Flor, dyrektorki prestiżowej szkoły gotowania w Bahia, która dwukrotnie wyszła za mąż.

Pierwszy to Vadinho, człowiek znany we wszystkich barach i burdelach miasta oraz wyjątkowo nienasycony kochanek. Kiedy umiera, z powodu swoich ekscesów, jego żona ponownie wychodzi za mąż.

Ale Theodore, jej drugi mąż, jest jego przeciwieństwem. Jest farmaceutą w średnim wieku, sztywnym i skromnym, który prowadzi nienaganne życie. Ale drugiego roku ślubu nawiedza Donę Flor, figlarny duch czarującego Vadinho, który pojawia się ponownie z tą samą żądzą seksualną z przeszłości.

Kobieta stanie przed dylematem wyboru między odrzuceniem porywczych apetytów swojego pierwszego męża i pozostaniem wierną drugiemu, a  zaakceptowaniem ich obojga, przecież on jest także jej mężem. Dlatego zdecyduje się na drugą opcję, która zapewni jej formalny związek z Theodore i przyjemność Vadinho.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *