Hiszpańska seria „Elite” staje się hitem na świecie

Netflix zamienia wszystko, czego dotyka w złoto, a przynajmniej coś, co przypomina złoto. Jego nieprzejrzystość, jeśli chodzi o podawanie danych z oglądania serii i liczby subskrybentów, sprawia, że ​​konieczne jest przyjrzenie się innym czynnikom, aby ocenić sukces lub porażkę jednego z jego produktów. Elite,  druga hiszpańska seria była przytłaczająca. Premiera w stylu, obecność we wszystkich mediach i wszyscy mówią o tym, że Elite wikła się, by stać się nowym fenomenem, tak jak  Dom z papieru.

Serwisy społecznościowe powtórzyły że oglądały serię wyprodukowaną przez Netflix w Zeta Cinema , a wiele osób skomentowało, że  zahaczyło o nią, ale nie było danych, które pozwolą sprawdzić, czy był to lokalny,  czy międzynarodowy sukces, czy tylko miraż …. Do tej pory Strona internetowa TvTime, ekspert w telewizji i pierwsza, która opowiedziała o tym, jak Dom z papieru to hit na całym świecie, podała dane z ostatniego weekendu i nie mogły być lepsze dla Elite.

 
 
 

Seria w reżyserii Ramóna Salazara i Dani de la Orden była najbardziej pochłaniająca w zeszły weekend. To był naprawdę najbardziej „bingeed”, termin anglosaski, który jest używany teraz, aby mówić o maratonie z serii. Według mediów Netflix zajął pierwsze dwie pozycje na podium, przy czym Elite była numerem jeden z dość dużą różnicą, 4,51%.

Elite Trailer

Druga animowana seria Big Mouth , stworzona przez Nicka Krolla i dopiero co wydany drugi sezon, zdobyła 3,19. Brąz osiąga klasyczna telewizja, która nigdy się nie kończy, Przyjaciele, która utrzymuje 2,26%. Platforma treści ma dwie inne w pierwszej dziesiątce. Nietypowy na szóstym miejscu, a Maniac na siódmym miejscu.

Przy takich danych oczekuje się, że Netflix ogłosi wkrótce zdjęcia do Elite i zrobi to na zwykłych zasadach, czyli na drugi i trzeci sezon. Jak na razie firma potwierdziła, że ​​kolejny z jej najnowszych hitów, Dom z papieru , będzie kontynuowany.

 
Udostępnij
Sprawdź także  Netflix: Manuel García-Rulfo wystąpi w serialu „The Lincoln Lawyer”

Zostaw odpowiedź