Esmeralda Pimentel, bardzo „rozczarowana” serią 'La bella y las bestias'

Esmeralda Pimentel prezentowała dzieło Enfermos de amor , które rozpocznie sezon na początku listopada i gdzie występuje wraz z Adrianą Louvier , Alex de la Madrid i Mónica Huarte .

„Oznacza to, że ​​praca polega na tym, że postacie starzeją się w trakcie kręcenia, a ja kończę nagrywanie będąc o wiele starsza niż w rzeczywistości, ta konstrukcja postaci jest tym, co kosztuje mnie najbardziej „, powiedziała.

Biorąc pod uwagę krótki czas trwania serii La Bella y las bestias z powodu słabej oglądalności , aktorka wyjaśniła, że ​​postprodukcja pozostawia wiele do życzenia.

 

Instagram Lemon Films

 

„Myślę, że to, co zrobiliśmy podczas nagrań, aktorzy, cała produkcja, wszyscy ludzie, którzy byli zaangażowani, dali z siebie to, co najlepsze. Byliśmy bardzo dumni i przekonani, że przedstawiamy publiczności produkt wysokiej jakości, a następnie proces edycji, programowania itp. nie jest już zależny od nas „, wyjaśniła.

 

Instagram Piękna i bestia

 

„Myślę, że zrobili to bardzo źle, jestem bardzo smutna i rozczarowana tym, jak projekt na który poświęciliśmy tyle czasu i przez decyzje, które musieli podjąć niektórzy ludzie, nie jestem związana z nimi, ale jestem dumna z tego, co dowiedziałam się, o sobie jako aktorka „, dodaał.

Seria miała swoją premierę 12 czerwca, a zdołała zdobyć 1,6 miliona widzów (P2 +). Jednak po pierwszych tygodniach na antenie, publiczność zaczęła spadać i już w drugim i trzecim miesiącu średnio wynosiła od 1,3 do 1,1 miliona (P2 +).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *