Danna Paola zagrała w swojej pierwszej scenie seksu w serii Netflix 'Elite'

Danna Paola jest dziewczyna, która dzięki swojej pomysłowości i charyźmie udało się zdobyć serca milionów widzów na całym świecie w niezapomnianych rolach dziecięcych telenowel jak María Belén (2001), Amy la niña de la mochila azul (2004) czy Atrévete a soñar (2009).

Mając 23 lata, aktorka i piosenkarka zamieniła się w piękną kobietę, która nie waha się interpretować coraz mocniejsze i kontrowersyjne postacie, które są dalekie od wizerunku dobrej dziewczyny, na której zbudowała swoją karierę. Dowodem na to jest Élite , serial, w którym Danna właśnie zagrała w Hiszpanii i która miał premierę kilka dni temu za pośrednictwem platformy Netflix.

Seria składa się tylko z 8 odcinków, opowiada o złożonych problemach, takich jak korupcja, narkotyki czy seksualność, a aktorka wciela się w rolę „Lu”, pięknej i frywolnej nastolatki uczącej się w jednej z najbardziej ekskluzywnych i drogich szkół Hiszpanii.

Oprócz pokazania swojej bardziej buntowniczej i seksownej strony, to w tym serialu jest debiut Danny w scenie erotycznej.

W jednej ze scen pojawia się zupełnie nago, uprawiając seks w publicznej łazience z jednym z bohaterów serii.

Scena, zgodnie z oczekiwaniami, wkrótce trafiła na sieci społecznościowe, gdzie wywołała niekończące się reakcje pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami Danny.

„Zszokowało mnie to, kiedy ją zobaczyłem” – napisała fanka aktorki na Instagramie.

„Skończyłaś z moim dzieciństwem, Marią Belén” – skomentował inny człowiek śmiechem.

Po kilku latach nieobecności, Danna wróciła także do świata muzyki wraz z wydaniem najnowszego singla „Happy End”, który jest dostępny na wszystkich platformach cyfrowych od ostatniego piątku.

Oprócz tego muzycznego tematu, który cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności, aktorka wydała jeszcze dwie piosenki: ‘Lo que no sabes’ i‘So Good’. Przesłuchaj je?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *