Aktorzy serii biograficznych, które są podobne do osób, które interpretują

Cykl seriali biograficznych jest wciąż modny. Każdego dnia pojawia się coraz więcej nazwisk, które dołączają do listy, ponieważ reprezentują one istotną wartość gospodarczą i generują dobre wyniki oglądalności. Jednak oprócz opowiadania o życiu celebrytów, starano się również o fizyczne podobieństwo do nich. Zobaczmy, jak to się prezentuje. Będziesz zaskoczony!

José José

José José , książę piosenki,był tytułem bioserialu tego piosenkarza. Alejandro de la Madrid poradził sobie ze swoim występem, aby upodobnić się do wokalisty.

Jenni Rivera

Jenni Rivera miała dwie serie biograficzne: Su nombre era DoloresMariposa de Barrio. W pierwszym, Luz Ramos grała Diva de la Banda i osiągnąła większe podobieństwo do wokalistki niż Angeliki Celaya grająca w drugim. 

Sandro de America

Podobieństwo fizyczne, jakie ma Agustín Sullivan ze zmarłym piosenkarzem Sandro, jest niepodważalne. Seria zatytułowana Sandro de América została wyemitowana w marcu ubiegłego roku w argentyńskim kanale telewizyjnym Telefe .

Juan Gabriel

Seria o życiu Juana Gabriela miała kilku interpretatorów na różnych etapach, ale Carlos Yorvick , który grał go podczas swoich pierwszych kroków jako piosenkarz był bardzo podobny do wokalisty na tym etapie.

Silvia Pinal

W biograficznej serii Silvii Pinal dokonano całkowitej transformacji Itatí Cantoral. Chociaż było podobieństwo, wielu wolałoby w tej roli Fernandę Castillo, która jest identyczna z matriarchą dynastii Pinal.

Lupita D’Alessio

Hoy voy a cambiar to nazwa na bioserie Lupity D’Alessio , w której grają Mariana Torres i Gabriela Roel , pokazujące ją w etapach młodości i dorosłości, były bardzo podobne do wokalistki.

Joan Sebastian

Kiedy José Manuel Figueroa pojawił się w roli słynnego ojca Joana Sebastiana w jego biograficznej serii, wszyscy byli zaskoczeni ogromnym podobieństwem między nimi.

Selena Quintanilla

Tym, kogo wybrano do roli Seleny Quintanilla w bioserii El secreto Seleny, była Maya Zapata , która uzyskała uderzającą charakterystykę.

Luis Miguel

W serialu o życiu Luisa Miguela jego protagonistą jest Diego Boneta , który musiał dokonać wielu transformacji, aby były identycznym z El Sol , a nawet śpiewać jak on. Ponadto ci, którzy interpretowali piosenkarza jako chłopca i młodego człowieka również byli bardzo podobni.

María Félix

To było wiadomo, że kto jak kto ale słynną meksykańską aktorkę Marię Felix zagra Jimena Navarrete , po odkryciu, przez tę i inne fotografie, jak wielkie jest fizyczne podobieństwo do ILa Doña . Co myślisz?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *