Aktorka „Like”, nowego „Rebelde”, zaprzecza romansowi z producentem Televisa

Ale Müller, która obecnie gra w telenoweli „ Like, la leyenda „, zaprzeczyła, że ma romans z producentem  Pedro Damiánem . Aktorka, która ma 20 lat, a producent  65 lat, opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie, gdzie zaprzecza plotkom, które istnieją w sieciach społecznościowych.

” W ostatnich dniach krążyły fałszywe informacje o rzekomym związku między producentem Pedro Damiánem a mną;  moim pragnieniem jest zaprzeczyć tym plotkom w ten sposób, ponieważ w żadnym momencie nie pojawił się związek z nim, niezwiązany z pracą „- napisała aktorka w oświadczeniu.

Müller zapewnia, że ​​nigdy nie była „zaangażowana w żaden skandal ze współpracownikami, producentami lub dyrektorami”. Ponadto wyjaśniła, że te plotki mają wpływ na jej rodzinę.

” Ta bezpodstawna wiadomość dotyka moją rodzinę, przyjaciół, fanów, a przede wszystkim mnie jako osobę i oczywiście moją karierę ” – dodała aktorka Televisa.

Domaga się publicznych przeprosin mediów, które opublikowały wiadomość bezpodstawne i wyjaśnia, że ​​rola w „Like” nie była otrzymana za bliskość z Damianem.

„Chcę podkreślić, że przed wstąpieniem do«Like legendy», miałem okazję pracy przy dwóch innych produkcjach Televisy, ale myślałem, że to byłby ciekawy i ryzykowny projekt, który dotarłby bliżej do publiczności w moim wieku” powiedziała.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *