Teledysk Lo Malo w całości, z Aitaną i Ana Guerra

Od końca OT 2017 i czekania, aż Amaia i Alfred zagrają na Eurowizji 2018, nic nie wzbudzało tak dużego oczekiwania jak wydanie oficjalnego teledysku „Lo Malo” .

Aitana i Ana Guerra  dołączyły do swoją kandydaturę na Eurowizję 2018 z tą piosenką, która zaprezentowała swoją ostateczną wersję, nagraną, wyprodukowaną i opatrzoną najbardziej oczekiwanym klipem wideo przez fanów show TVE.

Ich współpraca w „Lo Malo” sprawiła, że ​​”rozwinęły się w kierunku innego, nieznanego dotąd stylu”, jak wyjaśnia Universal w komunikacie prasowym. Ta piosenka z laynoskimi korzeniami, skomponowana przez Will Sims i Jess Morgan i przystosowana przez Brisę Fenoy, stała się feministycznym hymnem.

Poprzez konta na portalach społecznościowych Aitana i Ana Guerra świętowały i udostępniały swoim zwolennikom wydanie oficjalnego klipu wideo. Wspierali ich także koledzy z Akademii, a także nauczyciele tacy jak Noemí Galera i Javier Calvo .

<blockquote class=”twitter-tweet” data-lang=”pl”><p lang=”es” dir=”ltr”>Mis chicas malas <a href=”https://twitter.com/AnaG_ot2017?ref_src=twsrc%5Etfw”>@AnaG_ot2017</a> y <a href=”https://twitter.com/Aitana_ot2017?ref_src=twsrc%5Etfw”>@Aitana_ot2017</a> estrenan vídeo clip. Pa buenas, ellas. <a href=”https://twitter.com/hashtag/LoMalo?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#LoMalo</a> <a href=”https://twitter.com/hashtag/mishijas?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#mishijas</a> 😍<a href=”https://t.co/HyKiPElUGE”>https://t.co/HyKiPElUGE</a></p>&mdash; Noemí Galera (@NoemiGaleraN) <a href=”https://twitter.com/NoemiGaleraN/status/982174949761695745?ref_src=twsrc%5Etfw”>6 kwietnia 2018</a></blockquote>
<script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Wspólny sukces rozpoczynający solowe kariery

Od momentu premiery piosenka odniosła sukces w serwisach iTunes, Spotify, YouTube i ogólnie w sieciach społecznościowych . I to wszystko, choć nie udało się to, by piosenka została wybrana do reprezentowania Hiszpanii na Eurowizji 2018, ze szkodą dla „Tu canción” Amaii i Alfreda.

Stała się najpopularniejszym hiszpańskim motywem tego kraju w zeszłym tygodniu i doprowadziła ich do zdobycia Digital Gold Disc w zaledwie tydzień, jak również platynowej płytyą.

Równolegle obie artystki rozpoczynają niezależną karierę, w której już na samym początku widać wielkie uznanie i sukcesy. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *