Netflix wypuszcza pierwszy zwiastun serii o Luis Miguel

W pierwszym zwiastunie możesz zobaczyć Luisa Miguela w jego wieku dojrzewania

Pierwsze zdjęcia Diego Bonety w roli Luisa Miguela zostały ujawnione w ten piątek w oficjalnym zwiastunieoryginalnej serii Netflix , która ukaże się w Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii 22 kwietnia (mam nadzieję, że w Polsce również).

 Trailer  trwający krócej niż półtorej minuty zaczyna się od Luisito Reya, ojca piosenkarza, przedstawiającego swojego syna publiczności, co oznacza początek kariery „El Sol” .

 Po tej scenie pojawia się historia Luisa Miguela , w którym można go zobaczyć w młodym wieku, koncertującego; jego spotkania ze swoją dziewczyną i walkę z ojcem, kiedy zdecyduje, że nie będzie już jego przedstawicielem.

 ” Luis Miguel, la serie „, będzie miał premierę w niedzielę, 22 kwietnia w Netflix w Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii oraz w Telemundo w Stanach Zjednoczonych i Portoryko co tydzień, ogłoszono to w komunikacie prasowym.

 Ta produkcja jest jedyną autoryzowaną historią z życia multi-platynowego artysty i globalnej supergwiazdy, granej przez Diego Boneta.

 Nakręcony w Meksyku, przedstawia podróż od dzieciństwa poprzez lata 80’te. i jego wielkiego sukcesu jako o artysty we wczesnych latach 90-tych znany w świecie jako Luis Miguel, Micky (Izan Llunas i Luis de la Rosa), jak nazywają go krewnych, znaleźć wielkie przyjęcie i bezpieczeństwo u boku ukochanej matki Marceli (Anna Favella) i jego młodszego brata Alex (Juan Pablo „JuanPa” Zurita).

 Z naturalnym talentem wokalisty, zdobywającym wielkie uznanie i popularność w wieku 11 lat, jego ojciec Luis Rey (Óscar Jaenada) rozwija obsesyjną kampanię, aby zamienić swojego najstarszego syna w supergwiazdę, w przeciwieństwie do swojego nieudanego marzenia o  sukcesie ,

 Gdy Micky zostaje gwiazdą popu , znaną już jako Luis Miguel (Diego Boneta), jego rosnąca sława zaczyna wpływać na życie prywatne, w tym jego związek z  wielkimi miłościami granymi przez Paulinę. Dávila i Camila Sodi.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *