Laura Ferretti ujawnia sekrety Luisa Miguela

W bionoveli aktorka gra żonę byłego szefa policji dystryktu federalnego, Arturo „El Negro” Durazo

Argentyńska aktorka Laura Ferretti jest zadowolona z pracy nad serialem opartym na życiu i twórczości Luisa Miguela , w którym ożywia żonę byłego szefa policji Okręgu Federalnego, Arturo „El Negro” Durazo.

Powiedziała, że ta bionovela nie mówi tylko o tak zwanym „Sol”, ale także pokazuje atmosferę, którą udało się osiągnąć, odtwarzając erę lat 70. „W tym czasie Durazo, były szef policji , miał dużo władzy, a jego żona uczestniczyła w wielu wydarzeniach „- powiedziała aktorka, która pochwaliła pracę swojego kolegi, aktora Mario Casasa, osiągającego znakomitą charakterystykę w roli” El Negro „Durazo, takim jakim był znany.

Wyraziła również, że praca wykonywana przez aktora i piosenkarza Diego Gonzáleza jest wspaniała .

Mimo, że nie może ujawnić więcej szczegółów tej historii, Ferretti, która obecnie pracuje przy „Malas” i „Dos más dos”, również powiedziała, że to szczęście być w stanie pracować na przemian w obu produkcjach teatru , które opierały się na nim.

 

Aktorka czeka na premierę w maju serii „Las Buchonas”, w której pracowała z Joaquínem Cosío i Arleth Terán. Skomentowała, że ​​jest „Susaną Godoy”, kobietą, która okazuje się bardzo dobra i jest partnerem Joaquína Cosío, aktora, wobec którego wyraża głęboki podziw „spełniły się moje marzenie o pracy z nim”.

Przypomniała, że odkąd widziała go kiedyś w teatrze, to było jej marzenie, aby z nim pracować, a teraz spełnia się w serialu „Las Buchonas” wyprodukowanym przez Lemon Films, który porusza kwestię kobiet prowadzących zorganizowaną przestępczość.

Zaznaczyła, że był to pracowity miesiąc, więc ma również osobisty projekt pod tytułem „Poder 40 con la Ferretti”, który jest skierowany do kobiet, które osiągają 40 lat. „Myślę, że ten program pokazuje kobiety z humorem i rozmawiamy o wszystkim, dzieciach, rodzinie, rozwodzie – wyjaśniła aktorka.

Udostępnij