Gael García zaprezentuje serię „Aquí en la tierra” w Cannes

Meksykański reżyser w towarzystwie obsady pokazał ten fikcyjny serial o narkotykach, przestępczości i korupcji, który był oklaskiwany przez publiczność.

Meksykański aktor i reżyser Gael García Bernal przedstawił dziś w Cannes swoją nową serię „Aquí en la tierra”, w towarzystwie obsady tego fikcyjnego serialu o narkotykach, przestępczości i korupcji, który był oklaskiwany przez publiczność krzycząca „Viva Mexico!”.

Produkcja skupia się na Carlosie (Alfonso Dosal), uprzywilejowanym młodym człowieku, który poświęca swoje życie dla partii i narkotyków, aż do zabójstwa ojca, znanego adwokata, co całkowicie zaburza jego hedonistyczne istnienie.

Seria demonstracji i wydarzeń politycznych prowadzonych przez jego ojczyma (Daniel Giménez Cacho) zmusza go do zakwestionowania jego wątpliwej moralności.

Bernal uczestniczył w wydarzeniu w Cannes , na południowy wschód od Francji, wraz z Kyzza Terrazas i Jorge Dorantes , wszystkimi twórcami „Aquí en la Tierra”.

Kolumbijska aktorka Paulina Dávila i hiszpańska Ariadna Gil, część obsady, paradowały także na różowym dywanie Canneseries, który stara się odróżnić od czerwonego dźwięku festiwalu filmowego.

Po „Aquí en la tierra” nastąpiła prezentacja włoskiego „Il Cacciatore”, stworzenego przez Marcello Izzo, Silvii Ebreul i Alfonso Sabella o mafii.

Praca oparta jest na powieści „Cacciatore di mafiosi” sędzi Sabella, której inspiracją były wydarzenia, na Sycylii w latach 90.

Pierwszy rozdział serii, który otrzymał długie oklaski, pokazuje początek konfrontacji klanów Cosa Nostry równolegle z karierą ambitnego prokuratora podpisanego przez służbę przeciw mafii.

Autobiograficzna opowieść o postaci, która doprowadziła do aresztowania dziesiątek znanych członków Sycylijskiej mafii.

W ten poniedziałek autor prac uczestniczył w pokazie z dużym uśmiechem obok aktorów Francesco Montanari i Miriam Dalmazio.

W tym dniu Canneseries, która obchodzi swoje pierwsze wydanie pomiędzy 4 a 11 kwietnia .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *