CO KNUJĄ MALUMA I PRINCE ROYCE?

Wszystko wskazuje na przyszłą współpracę

Wygląda na to, że Maluma i Prince Royce nigdy nie przestaną mieć powodzenia. I, jakby tego było mało, oboje postanowili połączyć się razem, aby nawiązać współpracę. Tak, tak … !

Wszystko wydarzyło się 7 kwietnia na The Forum w Los Angeles podczas koncertu Malumy, podczas The Fame Tour . Kolumbijczyk postanowił zaprosić Prince Royce’a na scenę, by zinterpretował niedawny motyw singla El Clavo .

Histeria rozpętała się, a publiczność nie była w stanie kontrolować swoich ruchów. I to, co wydawało się prostym wykonaniem, stało się zapowiedzią tego, co zaoferują nam duet przyjaciół.

Po koncercie, Prince Royce postanowił podzielić się filmem z chwili obecnej w sieciach społecznościowych, dziękując Kolumbijczykowi i zapraszając do remiksu El Clavo , który zamierzają opublikować. „Nie sądzę, że są gotowi!” Dodaje.

Wszystko wskazuje na to, że Prince Royce i Maluma dogadywali sprawy od połowy marca, kiedy obaj ukazali się bez koszuli na plaży w Miami. Nie możesz więc powiedzieć, że nie ostrzegli cię o tym, co nadchodzi.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *