8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o LIKE , następcy telenoweli Rebelde

W ubiegłą środę na forum 14 Televisy w San Ángel odbyła się ceremonia błogosławieństwa z okazji rozpoczęcia nagrań  LIKE , nowej telenoweli twórcy Rebelde , Pedro Damiána .

Ale, co wiadomo na dzień dzisiejszy o tej nowej historii, którą wielu już kwalifikują się jako nową generację RBD? 

1. Czy to remake Rebelde
Nie. Wbrew temu, co zostało powiedziane w wielu mediach, Like jest całkowicie oryginalną historia, która nie będzie ożywiać na nowo ról raz zainscenizowanych przez Anahi , Alfonso Herrera , Dulce Maríę , Christophera Uckermann , Maite Perroni i Christiana Cháveza w Elite Way School.

2. O czym jest ta historia? 
Telenowela mówi doświadczenia grupy młodych ludzi w prestiżowej instytucji edukacyjnej i kosmopolitycznej, Life Institute of Knowledge and Evolution ( LIKE), w której poprzez miłość, przyjaźń i muzykę będą przekształcać swój wewnętrzny i zewnętrzny świat, w procesie, w którym każde potknięcie sprawi, że będą silniejsi.

 

3. Jakie tematy będą grać? 
Każdy młody bohater będzie miał silną i trudną historię życia, wśród nich jest młody człowiek z nieuleczalną chorobą.

4. Kim są bohaterowie? 
LIKE to telenowela integracyjna, w której biorą udział młodzi ludzie z różnych krajów. W sumie jest 13 nastolatków. Wśród nich znajduje się Roberta Damián , córka producenta Pedro Damiána ; Catalina Cardona , siostrzenica znanego kolumbijskiego aktora Manolo Cardona ; Santiago Achaga , brat argentyńskiej aktorki Macareny Achagi , oraz kilku innych artystów, między innymi Bernardo Flores , Mauricio Abad i Diana Paulina .

5. Czy exRebelde uczestniczy w programie ? 
Tak. W telenoweli już potwierdzono udział Zoraidy Gomez , która zyskała sławę w 2004 roku po zagraniu José Luján w udanym melodramacie młodzieżowym Televisy. Oczekuje się również udziału exRBD Christiana Cháveza , choć jego udział nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony.

 

6. Kto jeszcze uczestniczy? 
Wśród obsady dorosłych podkreśla udział kolumbijskiej aktorki Carolina Sepúlveda , która zagrała Ximenę Fonseca w hicie Telemundo Sin senos sí hay paraíso . Aktorka zadebiutuje w Televisie nową rolą, w której wejdzie w skórę matki jednego z jej młodych bohaterów. Również oni się do obsady LIKE : Rodrigo Murray , Gaby Zamora , Oscar Schewbel , Reynaldo Rossano , Lenny Zündel i Wendy Braga.

 

Sprawdź także  Televisa prezentuje 'Vencer el Pasado', nową telenowelę

7. Gdzie jest nagrywana? 
Większość telenoweli zostanie nagrana w Mexico City, ale będzie miała także lokalizacje w różnych częściach świata, takich jak Ściana Płaczu w Izraelu, w Brazylii i Japonii.

8. Kiedy zostanie wydana? 
Produkcja Pedro Damiána zostanie wydana w drugim półroczu 2018 roku, najprawdopodobniej pomiędzy sierpniem a wrześniem.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź