Verónica Montes znajduje swoją komediową stronę

Aktorka żegna się z czarnym charakterem i eksperymentuje z innymi gatunkami

Wszystko przychodzi w idealnym czasie, nawet te nieoczekiwane rzeczy. Verónica Montes nauczyła się tego, gdy rozpoczęła przygodę w melodramacie „Papa a toda madre”, który w najbliższą niedzielę ujrzy swój wielki finał. Ta aktorka, przyzwyczajona do silnych i dramatycznych ról, odkryła swoją komiczną stronę w powieści.

„Prawda jest taka, że ​​jestem szczęśliwa z wyniku tej telenoweli” – mówi blondynka w wywiadzie. A jak nie być zadowolonym z charakteru „Chiquinquirá” Kika „Braun”? To przy niej po raz pierwszy skosztowałam komedii. „Mieliśmy dużo zabawy podczas nagrywania ” Papa a toda madre „, były sceny, które musieliśmy powtórzyć, ponieważ rozśmieszały nas (uśmiech)”.

Telenowela nadaje w tym tygodniu swoje ostatnie odcinki od 20:30 do 21:30 , z obsadą, w skład której wchodzą Sebastián Rulli, Maite Perroni, Ana Lasalvia i Mark Tacher.

Veronica dodaje, że pewność siebie w osobowości „Kika Braun” była stworzona z „reżyserem i trenerem”. To był wysiłek zespołowy, powiedziałabym, że skończę, bardzo podekscytowana wszystkim, historią, produkcją. To jeden z najbogatszych projektów, w których byłam. ” Ale tu jest niespodzianka: Veronica już miała odmówić występu w telenoweli!

„Bałam się, bo łatwiej jest płakać niż się śmiać. Bardzo szanuję komedię i na początku powiedziałem „nie, nie mogę, zostaw mnie w tym, co robiłam najlepiej”. Ale moi przyjaciele pociągnęli mnie za uszy i poszłam na casting. „

Dodaje, że pewnej nocy przed przesłuchaniem – już ze scenariuszem „Papa a toda madre” – „Nie mogłem spać, ponieważ studiowałam ten tekst. Pracowałam cały ranek z akcentem mojej postaci, ponieważ nie robiłam komedi”.

Rezultatem jest niezapomniany złoczyńca i postać, która zmieniła życie Veróniki , która przyznaje, że za nią tęskni. I jaki będzie los „Kika”? Ona też nie wie. „Nagraliśmy dwa finały, więc dowiemy się wszystkiego w tę niedzielę.”

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 
o jej postaci

„’Kika' Braun” jest córką milionera (i pojedynczego) przedsiębiorcy. Spotkaliśmy ją jako kobietę zakochaną w „Mauricio” (Sebastián Rulli). To czarny charakter, ale z bardzo zabawną osobowością. Piękna, zdyscyplinowana, perfekcjonistka i silna. Choć czasami nie wydaje się, w głębi duszy ma szlachetność … której sama nie zna.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *