Natalia Lafourcade zaoferuje bezpłatny koncert na Plaza del Bicentenario

Piosenkarka będzie częścią działań „Kultura łączy nas w Zapopan” z okazji ogłoszenia deklaracji UNESCO

Rząd Zapopan świętować  będzie deklarację UNESCO prezentacją artystów: Sumi Jo (Korea Południowa), China Moses (EU), Chuchito Valdés (Kuba) i Insula (Francja). 

Prezentacja, która odbędzie się w dniach 13-16 marca, będzie miała miejsce w Centrum Kultury Constitución.

W działaniach zamykających „Kultura jednoczy nas w Zapopan ” Natalii Lafourcade wystąpi na darmowym koncercie, w sobotę, 17 marca o godzinie 20:30.

Meksykańska piosenkarka i autorka tekstów będzie prezentować swoją muzykę dla publiczności miasta w Plaza del Bicentenario, Uniwersyteckiego Centrum Kultury Uniwersytetu w Guadalajara , znajduje  się ono na Avenida Periferico Norte 1695, obok Biblioteki Publicznej Jalisco „Juan Jose Arreola”.

W „UNESCO Zapopan: Międzynarodowa Deklaracja” Forum jest zwieńczeniem pracy wykonanej przez okres dłuższy niż rok między Rządem Zapopan i UNESCO Meksyku, która składała się z rozmów, for i warsztatów krajowych orazi międzynarodowych spraw ekspertów kulturalnych, jak również Forum Unesco-Zapopan „Polityka kulturalna na rzecz budowy i zrównoważonego rozwoju społeczności”, które odbyło się w listopadzie 2017 r. W Centrum Kultury Constitución.

Natalia Lafourcade odwiedzi Zapopan po występie na żywo podczas 90. edycji Oscara, wykonując oryginalną muzykę.

Udostępnij