Natalia Lafourcade zaoferuje bezpłatny koncert na Plaza del Bicentenario

Piosenkarka będzie częścią działań „Kultura łączy nas w Zapopan” z okazji ogłoszenia deklaracji UNESCO

Rząd Zapopan świętować  będzie deklarację UNESCO prezentacją artystów: Sumi Jo (Korea Południowa), China Moses (EU), Chuchito Valdés (Kuba) i Insula (Francja). 

Prezentacja, która odbędzie się w dniach 13-16 marca, będzie miała miejsce w Centrum Kultury Constitución.

W działaniach zamykających „Kultura jednoczy nas w Zapopan ” Natalii Lafourcade wystąpi na darmowym koncercie, w sobotę, 17 marca o godzinie 20:30.

Meksykańska piosenkarka i autorka tekstów będzie prezentować swoją muzykę dla publiczności miasta w Plaza del Bicentenario, Uniwersyteckiego Centrum Kultury Uniwersytetu w Guadalajara , znajduje  się ono na Avenida Periferico Norte 1695, obok Biblioteki Publicznej Jalisco „Juan Jose Arreola”.

W „UNESCO Zapopan: Międzynarodowa Deklaracja” Forum jest zwieńczeniem pracy wykonanej przez okres dłuższy niż rok między Rządem Zapopan i UNESCO Meksyku, która składała się z rozmów, for i warsztatów krajowych orazi międzynarodowych spraw ekspertów kulturalnych, jak również Forum Unesco-Zapopan „Polityka kulturalna na rzecz budowy i zrównoważonego rozwoju społeczności”, które odbyło się w listopadzie 2017 r. W Centrum Kultury Constitución.

Natalia Lafourcade odwiedzi Zapopan po występie na żywo podczas 90. edycji Oscara, wykonując oryginalną muzykę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *