Maria Rubio – Zmarła wielka

AKTORKA MARÍA RUBIO ZMARŁA W WIEKU 83 LAT NA ZAWAŁ SERCA W SWOIM DOMU W MEXICO CITY

  

Pierwsza aktorka, María Rubio, zmarła w czwartek, 1 marca, po ósmej rano na atak serca w jej domu na południe od Mexico City, co potwierdziła  jej wspaniała przyjaciółka, aktorki Patricia Reyes Spíndola.

Po przybyciu do zakładu pogrzebowego Félix Cuevas Spíndola rozmawiała z przedstawicielami mediów i powiedziała, że ​​będzie pełnić funkcję rzecznika rodziny Rubio, ponieważ wolą oni nie mówić. 

Po śmierci przyjaciółki, która odeszła po 83 latach życia skomentowała:

„Odeszła w spokoju, siedziała na swoim krześle, miała zawał serca, jej śniadanie jeszcze nie ostygło, wciąż jadła”.

Jedyną chorobą, jaką Rubio doświadczył, dodał Reyes Spíndola, była POChP(Przewlekła obturacyjna choroba płuc), ale mimo to aż do końca życia paliła.

„Przyznaję, że czasami odsuwała tlen i mówiła by przynieść papierosy,  mówiła Maria że zakaże przyjść do domu, jeśli wyjmie cygaro i ty powiedziesz nie, a potem wyciągnęła cygaro i paliła w oknie” pamiętała aktorkę.

Coś, co miało wpływ na nią miało związek ze śmiercią jej syna Claudio w listopadzie zeszłego roku, który stracił życie w wypadku samochodowym.

 

 

„Ostatni raz jadła z nią 15 dni temu, jedyną rzeczą, o którą prosiła, było pójść do Claudio, była bardzo wierzącą i katolicką kobietą i wszyscy mówili:” Boże, niech Claudio przyjdzie po mnie „, powiedziała Reyes Spíndola.

Ciało słynnej aktorki, która grała Cataline Creel w Cuna de lobos, zostaną umieszczone w kaplicy czterech z domu pogrzebowego Félix Cuevas, gdzie spodziewana jest msza, a jutro w południe jej szczątki zostaną poddane kremacji.

Urna z prochami spocznie w niszy kościoła na południe od Mexico City.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *