MALUMA DOŁĄCZA DO MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 W ROSJI

Zinterpretuje oficjalną piosenkę konkursu

Kolumbijczyk, Maluma dzieli swoją pasję do muzyki ze sportem, w szczególności z piłką nożną. To tłumaczy jego podekscytowanie po ogłoszeniu w Telemundo, że będzie uczestniczył w przygotowaniu oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji w 2018 roku.

 

Chociaż międzynarodowa marka Coca Coli nie powiedziała tego oficjalnie, słowa artysty mówią same za siebie. Ponadto sam był odpowiedzialny za publikowanie kilku story na Instagramie o nagrywaniu wideo tego hymnu.

Instagram / @maluma

 

W ten sam sposób zrobił to za pośrednictwem Facebooka, gdzie opublikował kilka zdjęć z czerwoną koszulką piłkarską z numerem 10 i jego imieniem na odwrocie. Ten film został również udostępniony przez Coca Cola Colombia za pośrednictwem profilu na Twitterze.

 

Artystą, który został potwierdzony przez Coca Colę w interpretacji oficjalnej piosenki tego wielkiego wydarzenia jest Jason Derulo . Amerykańsko-haitański artysta to ten, który zaśpiewa Colors, temat, który ukaże się 16 marca.

W związku z tym krążą plotki, że piosenka Malumy jest łacińską wersją hymnu rosyjskiego Pucharu Świata wprowadzonego przez markę napojów .

Maluma nie jest jedynym Latynoamerykańczykiem, który zagrał piosenkę tego światowego wydarzenia. Podobnie jak Ricky Martin w 1998 roku z The Cup of Life i Shakira ze słynnym Waka Waka 2010.

„Czuję się szczęśliwy, czuję się bardzo dumny, zbyt szczęśliwy, aby pracować z Coca Colą przy piosence Mistrzostw Świata. To wyjątkowe doświadczenie, więc wybieramy się do „Rosji”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *