MALUMA DOŁĄCZA DO MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 W ROSJI

Zinterpretuje oficjalną piosenkę konkursu

Kolumbijczyk, Maluma dzieli swoją pasję do muzyki ze sportem, w szczególności z piłką nożną. To tłumaczy jego podekscytowanie po ogłoszeniu w Telemundo, że będzie uczestniczył w przygotowaniu oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji w 2018 roku.

 

Chociaż międzynarodowa marka Coca Coli nie powiedziała tego oficjalnie, słowa artysty mówią same za siebie. Ponadto sam był odpowiedzialny za publikowanie kilku story na Instagramie o nagrywaniu wideo tego hymnu.

Instagram / @maluma

 

W ten sam sposób zrobił to za pośrednictwem Facebooka, gdzie opublikował kilka zdjęć z czerwoną koszulką piłkarską z numerem 10 i jego imieniem na odwrocie. Ten film został również udostępniony przez Coca Cola Colombia za pośrednictwem profilu na Twitterze.

 

Artystą, który został potwierdzony przez Coca Colę w interpretacji oficjalnej piosenki tego wielkiego wydarzenia jest Jason Derulo . Amerykańsko-haitański artysta to ten, który zaśpiewa Colors, temat, który ukaże się 16 marca.

W związku z tym krążą plotki, że piosenka Malumy jest łacińską wersją hymnu rosyjskiego Pucharu Świata wprowadzonego przez markę napojów .

Maluma nie jest jedynym Latynoamerykańczykiem, który zagrał piosenkę tego światowego wydarzenia. Podobnie jak Ricky Martin w 1998 roku z The Cup of Life i Shakira ze słynnym Waka Waka 2010.

„Czuję się szczęśliwy, czuję się bardzo dumny, zbyt szczęśliwy, aby pracować z Coca Colą przy piosence Mistrzostw Świata. To wyjątkowe doświadczenie, więc wybieramy się do „Rosji”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *