Eiza González protagonistką w „Paradise Hills”

Aktorka dołączy do Emmy Roberts i Danielle Macdonald w filmie hiszpańskiej reżyserki Alice Waddington

Meksykańska aktorka Eiza González dołączy do Emmy Roberts i Danielle Macdonald , aby zagrać w filmie „ Paradise Hills ”, który będzie filmem fabularnym reżyserowanym przez hiszpankę  Alice Waddington .

Według informatorów Gonzalez dołączy do obsady tego filmu science-fiction, który ma napisany scenariusz przez Briana DeLeeuw i hiszpanaNacho Vigalondo, reżysera znanego w niezależnych filmów jak „The Cronocrímenes” (2007) i „Colossal” (2016).

Historia „Paradise Hills” koncentruje się na prywatnej szkole wyższej dla zbuntowanych dziewcząt, do której są wysyłane przez ich rodziny, aby naprawić ich złe zachowanie.

 

González nadal toruje sobie drogę do filmu po jego skutecznego udziale w „Baby Driver” (2017),  który zarobił 227 mln USD, w którym towarzyszła Lily James, Jon Hamm, Kevin Spacey i Ansel Elgort

Meksykanka wystąpiła w serialu „From Dusk Till Dawn: The Series” pod dowództwem Roberta Rodrigueza, który podpisał umowę z jej nadchodzącym filmem „Alita: Battle Angel”, z Mahershala Ali i Christoph Waltz.

Będzie ona również częścią „The Women of Marwen „, nowego projektu Roberta Zemeckisa , z udziałem aktorów Steve’a Carella , Diane Kruger ,Janelle Monáe i Leslie Mann .

Wśród jej planów na przyszłość jest także thriller „Highway”, z udziałem australijki Lucy Fry.

Ze swojej strony Waddington zwróciła uwagę na krótki film „Disco Inferno” (2015).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *