Caloncho, „wspólnie” z Juanes i Mon Laferte

Wyróżniony muzyk będzie  koncertował w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Hiszpanii; wydaje nowy singiel „Brillo mío

Po wydaniu w 2017 roku swojego najnowszego materiału„Bálsamo” Caloncho pokazał premierowo 15 lutego swój nowy singiel „Brillo mío , którego video ma już prawie 600.000 odsłon na YouTube. Muzyk przygotowuje się do występu 27 kwietnia w Metropolitan Theatre, ale wcześniej wyruszy w trasę koncertową po Hiszpanii. Ponadto będzie częścią trasy, którą wspólnie z Juanes i Mon Laferte zrobią w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Brillo mío to jedna z moich ulubionych piosenek, jest to bardzo osobista piosenka i została wybrana gdyż jest prosta , ponieważ zobaczyliśmy, że ma ona tak popularny profil; w moich występach generuje bardzo dobrą reakcję, ludzie już to znają. ” Klip został wyprodukowany przez hiszpańskiego producenta o nazwie Blur Films.

Dziś Caloncho podróżuje do Madrytu, zostanie zaprezentowany w Barcelonie, Walencji i Sewilli . „To mój pierwszy raz w tych dwóch ostatnich miastach; w rzeczywistości jedziemy z Carlosem Sadness „, z tym hiszpańskim muzykiem, Caloncho wykonał całą piosenkę ” Amor papaya „. Jeśli chodzi o doświadczenie śpiewania dla publiczności w Europie, piosenkarz i autor piosenek mówi, że czuje się bardzo dobrze, zabierając swoją muzykę w inne miejsca.

 

„Mamy wiele pokrewieństw, nie tylko językowych; Bardzo łatwo wzbudzić empatię wśród ludzi w Hiszpanii „. Niezależnie od tego, czy przygotowuje się mentalnie, czy poszukuje pokrewieństwa z różnymi odbiorcami, z którymi się prezentuje, Caloncho mówi, że magia zawsze płynie . „Widziałem to w Ameryce Środkowej i Południowej, wszyscy mamy tę samą historię, jest wiele rzeczy wspólnych z krajami latynoskimi”.

W kwietniu Caloncho otworzy koncerty Mon Laferte i Juanesa . Z Mon był przyjaciółmi od lat, razem robili występy i wykonywali piosenki. „Znam Juanesa, ale mam nadzieję, że ta trasa będzie okazją do rozmowy. Mon jest bardzo drogą przyjaciółką i dziękuję jej za zaproszenie i zgodę na otwarcie koncertów w Stanach Zjednoczonych. „

Osobiście i zawodowo dzieli się tym, że ta dwójka muzyków jest gigantami w tym, co robią. „Mogą zrobić Trasę o tej wielkości w Stanach Zjednoczonych, są bardzo dobrzy.” Weźmie udział w prawie wszystkich terminach, 13 z 16, w których będzie Kolumbijczyk i Chilijka, z wyjątkiem tego, kiedy przyjedzie do Metropolity 27 kwietnia, i oprócz niektórych festiwali w Meksyku.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *