Antonio Gaona cieszy się z otwarcia na TV

Meksykański aktor cieszy się swoją pierwszą wiodącą rolą w telenoweli

 

12 marca o 20:30 w Azteca , ma premierę telenowela  „Educando a Nina” z udziałem Cynthi Rodriguez wcielająca się właśnie w „Nine”, ale także „Mare”, oraz w tym remaku jest obecny Antonio Gaona, meksykański aktor, który był bardziej obecny w filmach oraz serialach telewizyjnych, ale dzięki temu projektowi dostaje on swoją pierwszą rolę w telenoweli. Remake jest na podstawie argentyńskiej wersji „Educando a Nina

Antonio jest podekscytowany premierą tej historii, ponieważ łączy w sobie muzykę i komedię, jego postać nazywa się ” Luca „, która budzi się po dwóch latach śpiączki. Wraz z tym projektem jest również premiera trzeciego sezonu „Paramedicos” na Canal Once, która rozpoczęła się w środę, 7 marca, o godzinie 23.00, więc aktor jest obecny w różnych miejscach przemysłu rozrywkowego w Meksyku, ponieważ aktorzy mają swobodę bycia w kilku projektach.

„Educando a Nina” jest to bardzo jasny, pełny ludzi projekt, na przykład, Cynthia robi dwie niezwykłe postacie, jest Marco Trevino, Alex Sirvent Alex Ibarra, Wendy de los Cobos … naprawdę jesteśmy otoczeni doskonałą obsadą „. Produkcją zajmuje się Monica Skorlich, a w jej skład wchodzą Claudio Callao i Raúl Caballero.

„Jestem jednym z tych, którzy myślą, że jeśli dobrze się bawicie, jest on transmitowany na ekranie i bardzo nam się to podoba. Mam nadzieję, że wszystko zobaczycie. Stworzyła niesamowity zespół, Mónica nasza  producentka ma się bardzo dobrze „.

„Luca Aguirre” jest młodszym bratem „Antonio” (Sirvent) i miał wypadek samochodowy, w którym miał umrzeć, ale po pokonaniu zaczyna wznawiać swoje życie . „Mara, jest narzeczoną mojego brata, ale w różnych sytuacjach Nina podszywa się pod nią. Nina jest dziewczyną, która wygląda jak ona, są identyczne, a kiedy moja postać wraca, by zobaczyć Marę (która jest właściwie Niną), będzie skołowany między nimi, to tam wszystko się zaczyna , nie chcę wiele mówić, ponieważ wolę, żeby opinia publiczna to odkryła, jest to argentyński remake, którego tutaj w Meksyku nie było, jest to spisek bardzo piękny „.  

Antonio pracował przy serii  „Rosario Tijeras”. Tak więc szukał bardziej znanych i zabawnych projektów. „Dla mnie komedia jest czymś nowym, wyzwaniem  zrobienia tego rodzaju noweli, jest świetna, to jest coś fajnego, ponieważ musimy się śmiać, kiedy wracamy do domu, możemy się dobrze bawić z sytuacjami, które mogą nam się przytrafić każdego dnia i o każdej porze „

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *