ABRAHAM MATEO, JENNIFER LOPEZ Y YANDEL, ZJEDNOCZENI BRAKIEM MIŁOŚCI

Wydaje się, że odkąd Abraham Mateo spędza więcej czasu w Ameryce Łacińskiej niż w Hiszpanii, współpraca się rozwija.

Współpracował z 50cent i Austin Mahone , czy też z  FARRUKO Y CHRISTIAN DANIAL przy 'LOCO ENAMORADO '

Teraz wraca z kolejną luksusową współpracą. Jennifer Lopez i Yandel towarzyszą młodemu mężczyźnie z Kadyksu w nowym temacie, z którego wynika, że ​​nie boi się próbować nowych rzeczy.

Tak, widzimy muzykę miejską, ale z hiszpańskimi gitarami i dźwiękami z południa, a wynikiem jest coś, co na początku jest dziwne, ale pokazuje nam, że w muzyce nie ma barier.

Nagrano już klip wideo, ale wciąż go nie pokazano, będziemy musieli poczekać. Z fotografii, które widzieliśmy, wiemy, że będzie dużo kolorów i że dive ubiera Versace.

I niech będzie wiadome, że JLo śpiewa po hiszpańsku, że jeśli Justin Bieber , Beyoncé lub Demi Lovato to zrobili , jest już do tego przyzwyczajona, to nie będzie mniej tego języka w muzyce. Latino nadal jest trendem.

Nie wiemy jeszcze, czy ta nowa piosenka będzie postępem nadchodzącej płyty, na którą abraamczycy czekają z entuzjazmem, biorąc pod uwagę, że od 2015 roku nie mają albumu idola.

Wygląda na to, że Jennifer Lopez wykorzystuje talenty   młodych Hiszpanów. Współpracowała już z Álvaro Solerem, a teraz jest kolej na Abrahama Mateo. Czy będzie ktoś trzeci?

 

A oto audio:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *