W skrócie: nadchodzące premiery i finały serii Univision i Telemundo

W ciągu następnych kilku tygodni zarówno Telemundo, jak i Univision odnowią znaczną część swojej ramówki dzięki premierom nowych produkcji. Pierwszą, którą nadejdzie, to Al otro lado del mundo.. Dramatyczna seria z udziałem Marjorie de Sousa i Litzy będzie rozpoczynać swój debiut w środę, 21 lutego, zastępując Sangre de mi Tierra . Tego samego dnia również zadebiutuje zastępując Señora Acero 3: la Coyote , oczekiwana superseria Enemigo íntimo  , którą prowadzą Fernanda Castillo , Raul Mendez i Matías Novoa.

Zaledwie dwa tygodnie później, Univision będzie również wprowadzać zmiany w swojej audycji z premierą meksykańskiej telenoweli Por amar sin ley. Melodramat Televisy z udziałem Any Brendy , Davida Zepeda i Juliána Gila zajmie zastępując  Caer en tentación od poniedziałku, 5 marca.

Ale nie są to jedyne nowości w telenowelach, które czekają nas w nadchodzących tygodniach. Nawet bez daty premiery, UniMás przygotowuje się również do nadejścia dwóch ambitnych serii  stworzonych przez twórców La piloto : Las buchonas i La bella y las bestias , oba przez W Studios. 

Podczas gdy pierwsza seria pokaże życie żon handlarzy narkotyków z Vanessa Arias , Ferdinando Valencia i Jorge Alberti wśród  obsady;  La bella y las bestias opowiedzą historię Isabel, granej przez meksykańską aktorkę Esmeraldę Pimentel , kobietę specjalizującą się w sztukach walki, która wraca do Meksyku gotowa pomścić śmierć swoich rodziców.

Aby nie przegapić żadnego z tych wydarzeń, tutaj zostawiam wszystkie daty nadchodzących finałów i premier nowych telenowel, które mają nadejść.

Wtorek, 20 lutego
Finał: Sangre de mi tierra
Telemundo

Finał Señora Acero
Telemundo

Środa, 21 lutego
Premiera:  Al otro lado del muro
 Telemundo

Premiera: Enemigo íntimo
 Telemundo

Piątek, 2 marca
Finał: Caer en tentación
Univision

Poniedziałek, 5 marca
Premiera: Por amar sin ley
 Univision

Już wkrótce:

Premiera: de Las buchonas
 UniMás

Premiera: La bella y las bestias
 UniMás

Poniżej Trailery wszystkich telenowel

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *