Tommy Torres i Karla Monroig rozstają się

Po prawie 10 latach małżeństwa i 13 lat w związku, piosenkarz Tommy Torres i aktorka Karla Monroig postanowili zakończyć swój związek. Poprzez social media dwójka portorykańskich artystów przyznała się, że przeżywają trudny okres w swojej rodzinie, dlatego potrzebują  przestrzeni i szacunku. Żadne z nich nie wyjaśniło przyczyny przerwy, która zakończyła ich historię miłosną.

 

Piosenkarz Tommy Torres  jako pierwszy ogłosił separację od swojej żony, Karli Monroig,  po prawie 10-letnim małżeństwie. „Nigdy nie jest łatwo opuścić marzenie” – powiedział.

 

„Wszyscy biorą ślub ze złudzeniem, że jest na całe życie, ale czasami los zaskakuje nas i nagle stajemy się częścią historii tej osoby, którą wybraliśmy”, powiedział portorykańska aktorka na Facebooku. „Przez 13 lat Tommy i ja żyliśmy mając wspaniałe doświadczenia, i choć nieco ponad miesiąc temu zakończyliśmy  naszą relację, mamy największe błogosławieństwo, Amanda Zoe, owoc tej miłości. Przyznam się, że jest to jedna najbardziej bolesnych chwil mojego życie. „

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *