Rozpoczynają się prace nad „Mientras dure la tormenta” – trzeci film Oriol Paulo

Rozpoczęły się zdjęcia do Mientras dure la tormenta, nowego filmu Oriol Paulo, w której znajduje się imponująca obsada:  Adriana Ugarte, Chino Darín y Javier Gutiérrez.

Álvaro Morte , Miguel Fernández , Nora Navas , Mima Riera , Francesc Orella , Albert Perez , Clara Segura , Silvia Alonso i Aina Clotet uzupełniają główną obsadę.

Mientras dure la tormenta będzie kręcony przez dziesięć tygodni w różnych miejscach w Barcelonie i Las Palmas de Gran Canaria. Wyprodukowany przez Atresmedia Cine, Think Studio, Colosé Producciones i Mirage Studio AIE we współpracy z Warner Bros. Pictures Hiszpanii, we współpracy z Atresmedia, Netflix, Movistar + i wsparcie ICEC.

Jest to trzeci film fabularny Paula po „El cuerpo” (2012) i „Contratiempo” (2017). Oba stały się dwoma najbardziej udanymi thrillerami w najnowszym hiszpańskim kinie. „Contratiempo” przyciągnęło ponad pół miliona widzów i zebrało w Hiszpanii prawie 3,8 miliona euro. Jeszcze większą liczbę osiągnięto w Chinach, gdzie stał się popularny i zarobek wzrósł  o ponad 26 milionów euro.

Międzynarodowy sukces sięgnął do takich krajów jak Grecja, gdzie stał się numerem jeden przez kilka tygodni lub Koreą, gdzie udało mu się umieścić w pierwszej piątce przy premierze. Wszystko to przyczyniło się do tego, że film jest najbardziej dochodową produkcją hiszpańską w 2017 roku na całym świecie, a także jedną z najbardziej tabloidalnych produkcji hiszpańskich w historii.

Jest oficjalne streszczenie: interferencja między dwoma czasami powoduje niepokojący efekt motyla.

W wyniku tej ingerencji VERA, szczęśliwie zamężna matka, ma możliwość uratowania życia chłopca, który mieszkał w domu 25 lat wcześniej. Ale konsekwencje jej dobrego zachowania – uratowanie życia chłopca – powodują reakcję łańcuchową, która powoduje, że budzi się w nowej rzeczywistości, w której jej córka nigdy się nie urodziła i gdzie jej mąż nawet jej nie zna.

W wyścigu z czasem VERA będzie musiała znaleźć punkt, który wszystko zmienił, ratując życie chłopca, jednocześnie odkrywając, przez swoją nową rolę, że jej stare życie było jedynie mirażem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *