Rozpoczynają się prace nad „Mientras dure la tormenta” – trzeci film Oriol Paulo

Rozpoczęły się zdjęcia do Mientras dure la tormenta, nowego filmu Oriol Paulo, w której znajduje się imponująca obsada:  Adriana Ugarte, Chino Darín y Javier Gutiérrez.

Álvaro Morte , Miguel Fernández , Nora Navas , Mima Riera , Francesc Orella , Albert Perez , Clara Segura , Silvia Alonso i Aina Clotet uzupełniają główną obsadę.

Mientras dure la tormenta będzie kręcony przez dziesięć tygodni w różnych miejscach w Barcelonie i Las Palmas de Gran Canaria. Wyprodukowany przez Atresmedia Cine, Think Studio, Colosé Producciones i Mirage Studio AIE we współpracy z Warner Bros. Pictures Hiszpanii, we współpracy z Atresmedia, Netflix, Movistar + i wsparcie ICEC.

Jest to trzeci film fabularny Paula po „El cuerpo” (2012) i „Contratiempo” (2017). Oba stały się dwoma najbardziej udanymi thrillerami w najnowszym hiszpańskim kinie. „Contratiempo” przyciągnęło ponad pół miliona widzów i zebrało w Hiszpanii prawie 3,8 miliona euro. Jeszcze większą liczbę osiągnięto w Chinach, gdzie stał się popularny i zarobek wzrósł  o ponad 26 milionów euro.

Międzynarodowy sukces sięgnął do takich krajów jak Grecja, gdzie stał się numerem jeden przez kilka tygodni lub Koreą, gdzie udało mu się umieścić w pierwszej piątce przy premierze. Wszystko to przyczyniło się do tego, że film jest najbardziej dochodową produkcją hiszpańską w 2017 roku na całym świecie, a także jedną z najbardziej tabloidalnych produkcji hiszpańskich w historii.

Jest oficjalne streszczenie: interferencja między dwoma czasami powoduje niepokojący efekt motyla.

W wyniku tej ingerencji VERA, szczęśliwie zamężna matka, ma możliwość uratowania życia chłopca, który mieszkał w domu 25 lat wcześniej. Ale konsekwencje jej dobrego zachowania – uratowanie życia chłopca – powodują reakcję łańcuchową, która powoduje, że budzi się w nowej rzeczywistości, w której jej córka nigdy się nie urodziła i gdzie jej mąż nawet jej nie zna.

W wyścigu z czasem VERA będzie musiała znaleźć punkt, który wszystko zmienił, ratując życie chłopca, jednocześnie odkrywając, przez swoją nową rolę, że jej stare życie było jedynie mirażem.

Udostępnij