Premio lo Nuestro 2018: wielcy zwycięzcy nocy

Artyści różnych pokoleń i przedstawiciele najbardziej zróżnicowanych gatunków byli wymienieni podczas gali, która składała hołd latynoskiej muzyce i w która po raz pierwszy kierowana była przez trzy kobiety: włoską piosenkarką Laurą Pausini i prezenterki Univisión, Lili Estefan i Alejandre Espinoza

 

Muzyka latynoska była bohaterem nocy pełnej talentu , premier i hołdu dla osób, które od lat powtarzają się w Premios lo Nuestro, wydarzenie, które świętowano w 2018 roku, świętując trzy dekady istnienia.

Kilku artystów skorzystało z okazji, aby pokazać niektóre z ich najnowszych utworów. Daddy Yankee kazał wszystkim tańczyć z „Dura”,  która śpiewał po raz pierwszy na scenie. Anitta i J. Balvin grali premiery nocy , piosenki „Mashika” i „Downtown”.

Po raz kolejny razem na scenie byli Wisin y Yandel , dwóch artystów, którzy obecnie wykonują karierę solową, nadal są wybuchowym duetem.

 

Premio Lo Nuestro honorowały również  może najbardziej wpływową Latino para wszechczasów: Emilio i Glorie Estefan, której  była poświęcona szczególna chwila, który była używana przez artystów takich jak Leslie Grace , Il Volo , Victor Manuel i Pitbull interpretować niektóre ich najbardziej znane tematy.

Wśród najbardziej pamiętnych momentów w nocy była  interpretacja niektórych z najbardziej popularnych romantycznych ballad Ricardo Montaner,  w towarzystwie jego dzieci Evaluna, Mau i Ricky.

Za swoją pracę w obronie meksykańskiej muzyki uznano także karierę zawodową Alejandro Fernándeza. Podobnie oddano hołd Olga Tañón za bycie artystką, która zdobyła najwięcej nagród w ciągu 30 lat Premio Lo Nuestro. Znana „kobieta ognia” poprosiła wszystkich, aby wsparli edukację młodych ludzi w mniej gwałtownych środowiskach.

Poza tym po raz pierwszy w swojej historii trzy kobiety były odpowiedzialne za prowadzenie ceremonii : włoska piosenkarka Laura Pausini i prezenterki sieci telewizji Univision , Lili Estefan i Alejandra Espinoza , które były doskonałymi gospodarzami .

Poniżej kilka filmów video

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *