Premiera Telecinco „La verdad”, nowa seria, w najbliższą środę 14 lutego

Prawie dwa lata minęły, odkąd Mediaset rozpoczął pracę nad „La verdad” , gdyż zdjęcia zaczęły się w 2015 roku. Wreszcie, w środę 14 lutego seria ujrzy światło dzienne  po ogłoszeniu przez Telecinco w październiku ubiegłego roku .

„”La verdad” opiera się na prawdziwej historii i została stworzona przez Césara Beníteza i Aitora Gabilondo, silne umysły stojące za „El Príncipe” . Stworzony we współpracy z Plano a Plano, „La Verdad” zakończył filmowanie w 2016 roku z lokalizacjami w Santander i Madrycie.

To jest ‚La verdad’

Nowa seria Telecinco opiera się na prawdziwej historii. Opowieść opowiada nam o zniknięciu małej dziewczynki, Pauli García, w bardzo dziwnych okolicznościach, która po ośmiu latach pojawia się ponownie w życiu jej rodziny i przyjaciół, ma wtedy 17 lat. Marcos Eguía jest młodym policjantem, któremu powierzono sprawę, aby zbadał  jak zniknęła i jak się pojawiła, kiedy wszyscy uważali ją za zmarłą.

Lalo Ruiz jest dziennikarzem, który przedstawił tę wiadomość osiem lat wcześniej i jest osobą, która każe wszystkim wątpić, że jeśli ona się pojawiła w ten sposób, a rodzina o nic nie pyta, to dlatego, że są oni zaangażowani w tę sprawę. Lalo mówi tak, ponieważ wszyscy, z wyjątkiem jej rodziców, nie wierzą, że 17-letnia dziewczynka jest małą dziewczynką, która zniknęła osiem lat wcześniej. Agent Eguía zaczyna się zakochiwać w Pauli, a także ma trudny do rozwiązania problem.

Obsada

Na obsadę „Prawdy” składa się wiele znajomych twarzy. Elena Rivera prowadzi obsadę grając Paulę , nastolatkę, która pojawia się osiem lat po zniknięciu w dziwnych okolicznościach, gdy była tylko małą dziewczynką. Wraz z Riverą, Lydia Bosch powraca do telewizji, by zagrać Lidię McMahón, matkę zaginionej dziewczyny.

Ginés García Millán również jest częścią obsad, gra ojca Pauli,  a Jon Kortajarena wciela się w rolę , aby dać życie Marcosowi Eguía , ambitnemu młodemu policjantowi, który będzie odpowiedzialny za śledztwo w sprawie historii dziewczyny pełnej niewiadomych, które podważają jej prawdziwość. Wreszcie, José Luis García Pérez odgrywa rolę Lalo Ruiza, dziennikarza, który prezentował historię.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *