OD BYCIA PABLEM, PRZYSTOJNIAKIEM Z „REBELDE WAY”, PO „TU CARA SUENA”

Teraz poświęca się przede wszystkim tworzeniu muzyki

 

Benjamín Rojas osiągnął sławę jako 17-latek dzięki roli Pablo w telenoweli dla młodzieży Rebelde Wa y. Minęło czternaście lat od zakończenia serii i od tego czasu argentyński aktor się nie zatrzymał. Ponadto jest przystojny, znalazł się na okładkach magazynów dla nastolatków

Zwolennicy argentyńskiego Rebelde Way – nie Rebelde – z pewnością pamiętają Pablo, jednego z najpopularniejszych chłopaków w Elite Way. Jego przygody z Marizzą Spirito zafascynowały całe pokolenie nastolatków, którzy oglądali mlodych w telenoweli dla młodzieży. Dlaczego? Ponieważ  była to telenowela ze wszystkimi jej składnikami: zemstą, toksycznamiy.

Gdy się było  nie tylko widzem Rebelde Way , ale  fanem, z pewnością znało się  imię aktora, który dał życie Pablo: Benjamin Roja . Gdy serial się zaczynał, miał zaledwie 17 lat, teraz ma 32 lata i nadal pracuje przed kamerami. Oczywiście przez tak długi czas przestał być podlotkiem.

A co robił Benjamin przez te wszystkie lata? Cóż, odrobinę wszystkiego: od kontynuowania występów w telenowelach, takich jak Alma Pirata, aż po własną serię na Disney Channel w Argentynie, Jake & Blake.

Ale nie tylko to, wraz z byłym kolegą z Rebelde Way, Felipe Colombo – który grał Manu w serialu – uczestniczył w argentyńskiej wersji Tú Cara Me Suena . I nie szło im źle! Zdobyli drugie miejsce w programie.

Rebelde Way Rojas wraz z rówieśnikami należał do grupy muzycznej Erreway . Podobnie jak inne zespoły powstałe z serii, fenomen muzyczny przerósł serial i stał się rzeczywistością, wydając płyty i występując w trasach. Kto miał powiedzieć Benjaminowi, że to doświadczenie stanie się początkiem jego kariery muzycznej?

W rzeczywistości w ostatnich latach argentyński aktor skierował swoją karierę artystyczną w stronę muzyczną. W 2013 roku wraz z Felipe Colombo był częścią popowej grupy Roco . Ich największy sukces? Singiel Pasarán años . Mimo to było to bardzo dalekie od tego czasu, kiedy oboje wypełniali stadiony z Erreway.

Chociaż Roco rozpadł się w 2015 roku, Benjamín chciał dalej próbować szczęścia jako wokalista, a w 2017 roku wydał swoją pierwszą solową pracę, Polarizado , która pojawiła się tylko na platformach cyfrowych.

Był to czas, kiedy Benjamin wypełniał swoimi zdjęciami foldery gazet. Teraz Argentyńczyk to mężczyzna, który kontynuuje karierę muzyczną i aktorską w Argentynie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *