Nowe Single w Lutym!!!!!

W lutym mamy nie tylko karnawał , ale także długą listę nowych piosenek . Drugi miesiąc roku pozostawia nam wspaniałe tematy, które, kto wie, mogą stać się hitami tego 2018 roku. 

Czy wciąż nie słyszeliście nowych utworów z lutego? 

 
Yandel feat Maluma – Solo mia . Dwójka latynoskich artystów spotyka się w tym momencie. Jeśli Maluma zwykł mawiać, że nie ma związku z czterema, teraz nie chce dzielić swojego partnera z nikim w Solo. 

 

Carlos Vives – Nuestro Secreto . Carlos Vives staje się czuły w swojej nowej balladzie. Opuszczając La Bicicletę , kolumbijczyk śpiewa bachatę, która wchodzi w refren. 

 

Para que nadie se entere – Morat . Grupa kolumbijska uruchamia nowy singiel . O wiele cichszy temat, niż jesteśmy przyzwyczajeni, który słyszeliśmy od nich i który działa jak ballada.

 

Amaia Romero – MIEDO. Amaia z Hiszpanii – możemy na nią zadzwonić, wygrała tytuł zwycięzcy turnieju OT 2017, zostawiła nas wszystkich bez słów po interpretacji Miedo de M Clan. 

 

Sofia Reyes, De La Ghetto i Jason Derulo – 1,2,3. Jedna z najbardziej chwytliwych piosenek pochodzi od  Sofii Reyes. Meksykanka dołącza do Jason’a Derulo i De La Ghetto, żeby nas policzyć? 1,2,3 ..

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *