Maisa Silva i Pedro Damián wybierają Brazylijczyka do udziału w „nowym RBD”, a kim jest Farina?

Nic nie rozumiesz? Uspokój się, wyjaśnię 

Jeśli jesteś fanem RBD , prawdopodobnie słyszałeś milion plotek o możliwym powrocie grupy . Ponadto musiałeś również usłyszeć, że Pedro Damián produkuje nową serię, która ma być nowym „Rebelde” . Cóż, ta plotka właśnie została potwierdzona. Producent jest w São Paulo, poniedziałek (19.02), aby wybrać brazylijskiego członka, który będzie uczestniczyć w nowym projekcie ” Like „.

„Like” to wieloplatformowa seria, która zgromadzi 13 młodych ludzi różnych narodowości, pasjonujących się muzyką. Historia będzie podobna do tej z „Rebelde” i wydarzy się w college’u. Wybranym Brazylijczykiem będzie James , młody gej, który pasjonuje się sportem. Decyzja zostanie podjęta w najbliższy poniedziałek, a Maisa Silva będzie tam, we współpracy z aplikacją Musical.ly i Mundo Entertainment, aby pomóc w tym wyborze.

Chodzi o to, że „Like” staje się projektem tak dużym jak RBD . Poza serią, kluczowe znaczenie będzie miało także korzystanie z sieci społecznościowych. Televisa planuje tworzyć wydarzenia, ekskluzywne treści cyfrowe, promocje, vlogi i serie internetowe, i wiele więcej. Serial ma debiutować jeszcze w tym roku.

Aha, i zgodnie z pogłoskami, dawne RBD mogą mieć specjalne występy w tym nowym projekcie. Kto chce zobaczyć rezultat?

Zgodnie z informacjami ze strony Latin Pop, Pedro Damian wybrał już pierwszego członka, który dołączy do nowego zespołu. Nazywa się Farina i wygrała kolumbijską wersję „The X Factor” w 2005 roku.

„Pedro Damián, producent, reżyser i mentor grupy RBD, mało miejsca wymienić tylko jedną z wielu udanych prac. To wielki zaszczyt. Dziękuję za możliwość i zaufanie co do mojej pracy”, napisał na swoim Instagramie Farina.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *