KARLA SOUZA UJAWNIA, ŻE ​​BYŁA PRZEŚLADOWANA I GWAŁCONA PRZEZ REŻYSERA, TELEVISA KOŃCZY WSPÓŁPRACĘ Z G. LOZĄ

AKTORKA OPOWIEDZIAŁA, JAK MIAŁY MIEJSCE NOCNE WIZYTY JEJ NAPASTNIKA

 

Dziennikarka Carmen Aristegui przedstawił aserię wywiadów z kilkoma celebrytami, którzy ucierpieli z powodu nękania lub przemocy seksualnej, a Karla Sousa była jedną z pierwszych osób, które przerwały ciszę. 

W rozmowach z aktorka przyznała, że ​​została zgwałcona i była nękana przez reżysera, gdy zaczynała swoją karierę, choć z powodów osobistych nie chciała ujawnić nazwiska swojego napastnika. 

Sousa pamięta, że ​​ona i reżyser przebywali w innym hotelu niż reszta produkcji i mieli „poglądy” w godzinach przedpołudniowych, aby omówić pewne kwestie związane z projektem, jednak pewnej nocy została zaatakowana. 

„Pozwoliłam mu się pocałować, dotknąć mnie w sposób, w jaki nie chciałem by mnie dotknął” i dodała ze łzami w oczach ” Zaatakował mnie gwałtownie i zgwałcił. Trudno mi to powiedzieć … „, podsumowuje wywiad. 

Według aktorki, kiedy odmówiła otwarcia drzwi po nocnej wizycie, następnego dnia potraktował ją źle przed zespołem produkcyjnym i postanowił nie nagrywać jej scen. 

 

PO TYM, JAK AKTORKA KARLA SOUZA ZAPEWNIŁA, ŻE ​​REŻYSER WYKORZYSTAŁ JĄ SEKSUALNIE, TELEVISA KOŃCZY WSPÓŁPRACĘ Z GUSTAVO LOZĄ 

Po publicznych zarzutach wykorzystywania seksualnego aktorki Karli Souzy , a po wstępnym dochodzeniu, Televisa zdecydowała się natychmiast zerwać wszelkie stosunki z panem Gustavo Loza .

W korporacyjnym komunikacie prasowym, który został wysłany przez Televisa Prensa za pośrednictwem portali społecznościowych, zapewniają oni, że „każdy trwający projekt”, który obejmuje udział pana Lozy, zostanie anulowany.

„Wyrażamy naszą solidarność z Karlą Souza  i chcemy najlepszego rozporządzenie dla procesu dochodzenia prawnego , aby podjęte były stosowne konsekwencje , ” mówi dokument, a ujawniając, że Loza  nie jest zatrudniony przez Televisa od jakiegoś czasu, ale wciąż mieli współpracować razem.

„Televisa nie będzie tolerować zachowań podobnych do tego, o którym dziś mówiono” – podsumowuje biuro prasowe stacji telewizyjnej. 

http://www.tvynovelas.com

Sprawdź także  Pokonałem COVID-19: Antonio Banderas
Udostępnij

Zostaw odpowiedź