Esmeralda Pimentel nie idzie na łatwiznę

Podczas nagrań z serii „La bella y las bestias” aktorka sama wykonała ryzykowne sceny

Tworzenie postaci akcji nie jest łatwe i niektóre zwichnięcia, rany mogą dosięgnąć aktorów, tak jak stało się z Esmeralda Pimentel .

Podczas nagrań „La bella y las bestias”, serii akcji, stworzono sceny dość ryzykowne dla aktorów.

Esmeralda Pimentel gra w telenoweli kobietę, która szuka zemsty . „Są sceny walki, kobieta, która zabija wszystkich za pomocą sztuk walki i daje wielkiego  kopa, w pewnej  sekwencji, myślę, mam nadzieję, że wygląda to dobrze, gdy zakończymy całość”, żartuje.

 

Gwiazda „Enamorándome de Ramón” wyjaśnia, że ​​odcinki wyprodukowane przezLemon y W estudios nie są krwawe . „To zemsta na kryminalistach, którzy nie mają nic wspólnego z narkotykami, nie ma krwi, była bardzo ostrożna, ale zarazem realistyczna, niezbyt krwawa.”

Za kamerą stanęli Alfonso Pineda („El César”) i Rolando Ocampo („La piloto”). W obsadzie znajdują się Osvaldo Benavides, Jorge Alberti i Cassandra Sánchez Navarro.

Prawie nikt nie wie o tym, ale Esmeralda pisze historie i scenariusze filmowe, które zamierza w przyszłości nakręcić. „Chcę mieć taką zdolność, która nie tylko każe mi się  wpasować, ale także tworzyć inne projekty, to zawsze mnie interesowało”, mówi.

„Mam kilku przyjaciół, którzy przekazują mi wskazówki i pomagają tworzyć sceny” – kończy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *