Dulce Maria o dokumencie o RBD: „Musielibyśmy przedstawić to razem”

Show lub tourne na żywo, jest odległym marzeniem fanów RBD chcących  „świętować” dekadę końca grupy, ale mają nadzieję, że spotkanie Alfonso Herrery, Anahi, Dulce Maríi, Maite Perroni, Christiana Chaveza i Christophera Uckermanna w tym samym czasie jeszcze nie umarło.

A teraz trwają przygotowania do filmu dokumentalnego o zespole, który zadebiutuje w 2018 roku, prawdopodobnie we wrześniu, Christian ujawnił to pod koniec zeszłego roku.

Ktokolwiek włożył w te spekulacje kolejne ziarno piasku, to Dulce Maria w wywiadzie dla Milenio w Meksyku.

„Naprawdę, wszyscy powinniśmy być razem, prezentować materiał, o tym mówić, ale nikt z nas nie widział tego dokumentu jeszcze, więc nie wiem, co się wydarzy. Zobaczymy – powiedziała.

„Myślę, że teraz bardzo trudno jest zebrać cała szóstkę, to byłoby piękne. Problem polega na tym, że każdy jest zaangażowany w całkowicie różne projekty, w filmy i seriale, a to skomplikowane. Nagle wszyscy musieliby rzucić wszystko dla spotkania. Musiałby to być wielki zbieg okoliczności, więc wydaje się to bardzo trudne. „

Maite Perroni i Alfonso Herrera rozpalili płomień 

2017 zakończył się od plotek o ewentualnym połączeniu  RBD w tym roku niejako po dekadzie od końca zespołu.

Nadzieja fanów wynikała z rozmowy Maite Perroni i Alfonso Herrery na portalach społecznościowych. Pomiędzy noworocznymi pozdrowieniami, rodzinnymi uściskami itp., Poncho zakończył słowami:  „2018 do zobaczenia!”.

Poza dokumentem, kolejna możliwość jest taka, że ​​szóstka spotka się razem, aby „przekazać pałeczkę” nowej generacji Rebelde. Damián potwierdził już, że w Meksyku trwa casting do nowej grupy w formie RBD.

Dulce Maria powiedziała już, że będzie to kontynuacja po przygodach Roberty, Mii, Miguela, Diego, Lupity i Giovanniego.

„Pedro chce zrobić drugie pokolenie. To byłoby następne pokolenie, inne wychodzące z tej samej szkoły „- powiedziała aktorka i piosenkarka. „Myślę, że to naprawdę fajne, że istnieje ciągłość czegoś, co ukształtowało nasze życie.”

Plotki wskazują na, że jedną z postaci będzie  Brazylijczyk (odpowiednik Poncho)  z castingu do nowej produkcji Pedro Damiána, wciąż nie ma daty do premiery.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *