„Cupido”, nowy fantastyczny thriller dla nieletnich, który Playz zaczął nagrywać

Platforma cyfrowa RTVE, Playz, zebrała entuzjastyczne recenzje dzięki pierwszemu młodzieżowemu serialowi ” Si fueras tú „. Dzięki tej fikcji po raz pierwszy widzowie są odpowiedzialni za decydowanie o fabule serii poprzez głosowanie. Dzięki sukcesowi, w La 1, Playz wciąż stawia na nowe seriale .

Platforma nagrywa więc „Cupido” nowy  thriller fantasy  z udziałem młodzieży jako młodą grupą protagonistów. Seria, stworzona przez Franka Arizę (producenta El ministerio del tiempo'), łączy młodzieńczy prąd z uniwersum fantasy. Wkrótce dołączą do katalogu seriali Playz, którego zawartość cyfrowa w 100 dni od premiery ma 10 milionów wyświetleń .

„Cupido”, wyprodukowany przez RTVE we współpracy z Gossip Events Productions, osadzony jest w środowisku inspirowanym rzymską mitologią i przedstawiającym młodych aktorów . Znajdują si wśród nich : Mario Plágaro , Michelle Calvó , Songa Park, Lucía Guerrero , María Hinojosa , José Lamuño , Christian Sánchez , Manuel Vega, Chanel Terrero i Estefanía de los Santos .

Nagrywanie "Kupidyna"

 

To jest „Cupido”

W słoneczny dzień piątka młodych ludzi podróżuje w efektownym czerwonym samochodzie: Edrian (Mario Plágaro), właściciel pojazdu; pilotuje go jego dziewczyna Chloe (Michelle Calvo) a z tyłu ich przyjaciele Marta (Songa Park), Amanda (Lucía Guerrero) i Lucy (Maria Hinojosa). Wszyscy jadą w kierunku domu Edriana. Po wielu godzinach podróży znajdują się przed dużą bramą, która otwiera im drogę przez zielony i dziwny las .

Dziewczyny odkrywają, że Edrian mieszka w dużej rezydencji otoczonej ostentacyjnym terenem. Luksusowe i nieco zaniedbane środowisko, w którym mają się pojawić najbardziej pożądane fantazje. Młodzi ludzie odkrywają zjawiskową i ogromną przestrzeń, gdzie słońce zalewa cały pokój , grupa koni pasi się  w środku budynku a atrakcyjni faceci szczotkują konie. Wygląda na to, że Edrian ma osobliwą rodzinę. Ci są gotowi spędzić noc z nimi, wkrótce znajdują się w tym pałacu, którzy tam mieszkają są mitologiczne istoty: „aniołki” . Doświadczenie, które zaczyna się jako coś magicznego, stanie się mroczne i niepokojące.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *