Shakira wznowi swoją trasę „El Dorado” w czerwcu

Kolumbijska artystka wystąpi 28 czerwca w Lizbonie, 30 czerwca w Bilbao, 3 lipca w Madrycie oraz 6 i 7 lipca w Barcelonie

Kolumbijska artystka Shakira wznowi swoją trasę: El Dorado World Tour w 2018 roku i wystąpi 30 czerwca w Bilbao, 1 lipca w A Coruña, 3 lipca w Madrycie oraz 6 i 7 lipca w Barcelonie, po zawieszeniu zapowiedzianych koncertów w tych miastach z powodu krwotoku w strunach głosowych .

Według przedstawiciela artystki w Hiszpanii, bilety zakupione wcześniej na koncerty zaplanowane pierwotnie 17 listopada w Bilbao, 19 listopada w Madrycie, 23 listopada w A Coruña oraz 25 i 26 listopada w Barcelonie będą obowiązywać w nowych terminach.

Od dzisiaj do 17 stycznia bilety można odsyłać za pośrednictwem oficjalnych punktów sprzedaży, w których zostały zakupione.

Według tego samego źródła „były to trudne momenty dla Shakiry, ale jest na dobrej drodze, by całkowicie odzyskać głos”.

Jej lekarze zdiagnozowali, że musi on pracować nad sobą w ciągu następnych kilku miesięcy, aby odzyskać struny głosowe, tak by były w dobrym stanie na trasie.

Według przedstawiciela, artystka jest „rozczarowana”, ponieważ nie może występować w styczniu „zgodnie z planem”, ale czuje się „szczęśliwa”, że może wrócić na scenę w lecie. Ponadto jest „wdzięczna za lojalność, cierpliwość i wsparcie” pokazane przez jej fanów.

Niestety brak na liście Polski.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *