Powrót do Królowej Południa: Ivan Sanchez ponownie da życie „El Gallego”

W 2011 roku Iván Sánchez rozpoczął projekt, który odmienił jego życie na zawsze. Mówimy o telenoweli za  , historii, w której grał postać pochodzenia hiszpańskiego, Santiago Lopez, „El Gallego”, wielką miłość w życiu Teresy Mendozy ( Kate del Castillo ). Dzięki sukcesowi tej produkcji, Ivan stał się z kompletnie nieznanego aktora w Ameryce Łacińskiej, jedną z najbardziej ukochanych twarzy małego ekranu.

Teraz, siedem lat po zakończeniu tej udanej historii, 43-letni artysta powraca, by ponownie odegrać tę postać, która przyniosła mu tyle szczęścia w artystycznym świecie. Ale nie, wbrew temu, co wielu mogłoby pomyśleć, nie będzie uczestniczył w sequelu, który przygotowuje w tym roku z Kate del Castillo jako protagonistką.

Ukochany Any Brendy będzie grać jeszcze raz ” El Gallego’ w Queen of the South , adaptacji amerykańskiej La reina del sur() z udziałem Alice Braga w skórze Teresy Mendoza, który kręcą od 2016r.

Podekscytowany aktor opublikował wiadomość w zeszły weekend za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, gdzie udostępnił obraz, w którym pokazuje jeden ze scenariuszy serialu.

 

.... Buen domingo a tod@s!! 🎬

Post udostępniony przez ivansanchezz (@ivansanchezz)

Euforia jego fanów była natychmiastowa.

„Kiedy zobaczyłem zdjęcie, najpierw pomyślałem o Królowej Południa 2 . Po przeczytaniu jednego z komentarzy zrozumiałem, że nie, to jest drugi z bardzo podobną historią. W każdym razie, wiele ów i błogosławieństw „, powiedział jeden z jego fanów poprzez Instagram.

„Jak niesamowicie! Zawsze jest ekscytujące podejmowanie nowych wyzwań. Już chcę zobaczyć cię jako Santiago z serii po angielsku. Będę szukać pierwszych dwóch ów serialu, aby być na bierząco „- skomentował inna osoba.

Ale bez wątpienia najbardziej podekscytowana była jego partnerka, Ana Brenda .

Sprawdź także  Papás por encargo: emocjonujący serial, który pokaże wartość miłości

„Jestem bardzo szczęśliwa z twojego powodu,” powiedziała meksykańska .

Włączenie Iwana do obsady nowego sezonu Królowej Południa następuje w samym środku przygotowań do drugiego sezonu Królowej Południa . Udana historia, którą prowadzi Kate del Castillo powróci jeszcze w tym roku na ekrany Telemundo z kontynuacją fabuły.

Druga część będzie miała  miejsce osiem lat po zakończeniu pierwszego sezonu. Żyjąc spokojnie i idyllicznie we włoskiej prowincji przez prawie dekadę, przeszłość w końcu dociera do Teresy Mendozy, więc będzie zmuszona powrócić do Meksyku, a w konsekwencji do niebezpiecznego świata handlu narkotykami.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź