Pablo López, podróżu po Hiszpanii z „Camino, Fuego y Libertad”

Pablo López już przygotowuje do jednej z wielkich tras w 2018 roku . LOS40 poleca trasę Santa Libertad artysty z Malagi, która dotrze do wszystkich zakątków hiszpańskiej krainy.

Na tej trasy, Paul będzie prezentować na żywo utwory z jego nowo wydanego albumu Camino, Fuego y Libertad z którego pierwszy singiel  to El Patio .

Valencia, Girona, Granada, Salamanca, Sevilla, Madryt, Marbella, Walencja, Madryt, Barcelona czy Iruña to tylko niektóre z miast, w których to zatrzyma się Tour Saint Libertad , zaczynając od lutego.

Na stronie Pablo Lopez można zapoznać się ze wszystkimi datami jego trasy koncertowej i zdobyć bilety przed ich wyprzedażą.

Należy pamiętać, że jego najnowszy album,  Camino, Fuego y Libertad , był rewolucyjny w hiszpańskiej muzyce pop. Piosenki takie jak El Patio, La Dobleuve czy El Camino wywołują sensację nie tylko wśród jego fanów.

Oryginalne teksty, niektóre epickie melodie lub dźwięki były kluczem do umieszczenia  Pablo Lopez na czele najważniejszych śpiewaków i kompozytorów Hiszpanii.

Jego pierwszy album studyjny, Once Historias y un Piano , pokrył się złotem i zdobył nominację do Best New Artist w Latin Grammy. Potem przyszła El Mundo y los Amantes Inocentes, które zdobyło podwójną platynę w Hiszpanii i zabrał go na wyprzedaną trasę.

Udostępnij
Sprawdź także  Podział w 'La casa de papel'?

Zostaw odpowiedź