Nowe telenowele Univision i Televisy w 2018 roku.

PAPÁ A TODA MADRE

Co prawda w Meksyku można podziwiać bohaterów już od października 2017r to romantyczna komedia z udziałem Maite Perroni i Sebastiana Rulli będzie mieć premierę 15 stycznia na Univision, zastępując "Mi marido tiene familia". Opowiada historie czterech rodziców różnych pokoleń i warstw społecznych: Mauricio Lopez (Rulli) Jorge Turrubiates ( Sergio Mur ), 'Toño' Barrientos ( Raul Araiza ) i Nero Machuca ( Juan Carlos Barreto ) – stają w obliczu nieznanego, czyli ojcostwa z powodu wymuszonej zmiany ról z matkami ich dzieci.

EL RICO Y LÁZARO

Towarzyszy debiutowi "Papá a toda madre". Będzie miał również premierę 15 stycznia, to brazylijska Biblijna, której akcja rozgrywa się w Egipcie i Izraelu, które to narody sa zniewolone przez Babilon.

LA PILOTO

Historia z udziałem Livii Brito powraca po sukcesie z drugim sezonem na Univision w 2018r, aby znów skupiać przed ekranami widzów.

AMAR SIN LEY

Ana Brenda powraca do telenowel jako bohaterka meksykańskiej wersji odnoszącej sukcesy, kolumbijskiej telenoweli: "La ley del corazón", produkowanej przez José Alberto Castro . David Zepeda i Julián Gil towarzyszą aktorce w tym melodramacie, który będzie miał premierę w Meksyku w pierwszej połowie roku.

HIJAS DE LA LUNA

Michelle Renaud i Danilo Carrera są protagonistami adaptacji kolumbijskiej historii "Juanas", którą produkuje Nicandro Diaz . opowiada o Juanie Victorii (Renaud), pięknej młodej kobiecie, która po śmierci matki poznaje prawdziwą tożsamość swojego ojca i otrzymała zadanie odszukania go. W tym czasie będzie musiała zmierzyć się z nieznaną jej przeszłością, jak miłość do Sebastiána (Carrera), jej przyrodniego brata, ale także dowiedzieć się, że ma trzy inne siostry, Juanę Ines ( Geraldine Galván ), Juanę Soledad ( Jade Fraser ) i Juanę Barbara ( Lore Graniewicz). Premiera melodramatu w Meksyku w pierwszym kwartale 2018r.

TENÍAS QUE SER TÚ

Producent MaPat ( Corazón que miente, La sombra del pasado ) jest odpowiedzialny za oryginalną telenowelę z Ariadne Diaz i Andrés Palacios . Melodramat zacznie być nagrywany na początku 2018 roku w Meksyku.

Sprawdź także  Tak idą nagrania 'Malverde: el santo patrón'. Data premiery!

LA BELLA Y LAS BESTIAS

W obsadzie Esmeralda Pimentel i Osvaldo Benavides , od twórców "La piloto" opowiada o Isabeli (Pimentel), ekspertki w dziedzinie sztuk walki kobiecie, która powraca do Meksyku gotowa pomścić śmierć swoich rodziców. Aby to zrobić, musisz najpierw znaleźć siedmiu mężczyzn i dwie kobiety, które w przeszłości straciły rodziców. zadebiutuje w 2018 roku w Stanach Zjednoczonych.

DESCONTROL

W niedzielę, 7 stycznia, Univision zaprezentował tę nową serię, która będzie emitowana co tydzień w niedziele. Każdy rozdział opisze inną historię, więc również będzie się różnić. Wenezuelska Marjorie de Sousa występuje w jednym z odcinków zarejestrowanych w Meksyku.

SILVIA PINAL

W obsadzie Itatí Cantoral. o pierwszej meksykańskiej aktore zadebiutuje w 2018r w Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych

MI MARIDO TIENE FAMILIA

Drugi odnoszącej sukcesy telenoweli emitowanej obecnie przez Univision zacznie nabierać kształtu w 2018 r., Kiedy znów pojawią się Zuria Vega i Daniel Arenas jako bohaterowie

LA DOBLE VIDA DE ESTELA CARRILLO

Kolejną telenowelą, która wydaje się mieć drugi w 2018 roku, jest historia prowadzona przez Ariadnę Diaz i Davida Zepedę. Nagrania miały się rozpocząć na początku roku, ale zostały przełożone na później, ponieważ ich aktorzy prowadzą inne projekty .

http://peopleenespanol.com/telenovelas

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź