Nicky Jam: El Ganador – serial od Netflixa

Serial oparty na pełnym wzlotów i upadków życiu reggaetonowego artysty znanego jako Nicky Jam — od jego narkotykowych przygód i więzienia po światowy sukces.

13-odcinkowa seria biograficzna zadebiutuje najpierw w USA w Telemundo, a następnie ukaże się na platformie streamingowej.

„Jestem niesamowicie podekscytowany, że zaczęliśmy produkcję mojego biograficznego serialu Nicky Jam: El Ganador, który ludzie na całym świecie będą mogli oglądać na Telemundo” – powiedział Nicky Jam w oświadczeniu wysłanym do HuffPost. „To jest coś, co chciałem zrobić od dawna, więc dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i pracowali nad spełnieniem moich marzeń”.

Wiadomość, że Telemundo zamówiło serię biograficzną opartą na życiu Nicky Jam, pojawiła się na pierwszych stronach gazet w marcu 2017 roku . Ceniony dyrektor muzyczny, Jesse Terrero, poprowadzi projekt, który zajmie się początkami artysty w branży, jego niegdysiejszym uzależnieniem od narkotyków i tym, jak odkrył się na nowo. W serii znajdą się również informacje na temat historii gatunku reggaeton.

Filmowanie rozpoczęło się w Medellín w Kolumbii w tym tygodniu i będzie kontynuowane w Meksyku, Puerto Rico i Nowym Jorku

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *