Matías Novoa będzie walczył z Fernandą Castillo w Enemigo íntimo

Po pięciu latach grania jako Mónica Robles w El Señor de los Cielo, jednej z najczęściej oglądanych telenowel, aktorka zdecydowała się zagrać w  Enemigo intimo. Zdjęcia kręcone będą przez kilka tygodni w Szwajcarii, ale też w Meksyku i pograniczu Stanów Zjednoczonych.

Dołącza do niej aktor, łamacz serc, atrakcyjny, chilijski aktor, który zadebiutuje na Telemundo w tym ambitnym projekcie. Mowa tu o Matias Novoa, który do tej pory grał w konkurencyjnej TV Azteca, w takich produkcjach jak La teniente (2012), Hombre tenías que ser (2013) czy Nada personal (2017).

„Moja postać żyje dwiema rzeczywistościami. Pierwszy to Daniel Laborde. Porucznik policji federalnej. Nowo mianowany i działający w dziale wywiadowczym. Ma wielkie pragnienie wyjścia i pokazania, że ​​da radę w terenie. Przynosi ze sobą przeszłość, która potrzebuje wyleczenia. Druga postać to Eduardo Tapia, jego tajna ksywka, kiedy wchodzi do więzienia Las Dunas, gdzie spotka się z Roxaną Rodiles (Castillo), oskarżoną o pranie brudnych pieniędzy dla Cártel Mil Cumbres „- mówi Novoa z ekscytacją o swojej postaci.

„Jestem bardzo szczęśliwy. To pierwszy projekt dla Telemundo. Całą energię skupiłem na tym projekcie. Moja rola jest bardzo złożona z powodu niuansów które posiada. To wielkie wyzwanie”, – przyznał aktor przed People en Espanol.

 

Aktor, który zaczął nagrywać w listopadzie zeszłego roku, zapewnia, że ​​chemia z Fernandą była od pierwszego dnia. „Fernanda jest hojną, oddaną i pełną pasji aktorką, którą doceniono. Sceny wspólne bardzo dobrze nam wyszły. Zawsze przy wsparciu i wkładzie obu stron „, mówi.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *