„Edha”, pierwsza oryginalna seria Netflix Argentina z Andrés Velencoso, pojawia się 16 marca

Serial rozgrywa się w świecie mody w Buenos Aires, a Andrés Velencoso jest jednym z bohaterów.

Seria „Edha” jest rozwijany od czerwca 2017 r.,  wreszcie Netflix ogłosił, że zakończył już swoją produkcję. Pierwszy serial argentyńskiego Netflixa, stworzony i kierowany przez Daniel Burman, ukaże się na całym świecie w dniu 16 marca na platformie , gdzie będziemy mogli cieszyć się z dziesięciu rozdziałów pierwszego sezonu.

Główną bohaterką jest projektantka, Edha (Juana Viale), w której życie wkraczają zemsta, namiętność i mroczne tajemnice. A dzieje się tak za sprawą przystojnego modela o imieniu Teo (hiszpański aktor Andrés Velencoso), który staje się kimś w rodzaju muzy dla tytułowej bohaterki. Chemia pomiędzy nimi inspiruje ją do stworzenia nowej kolekcji, ale jednocześnie jej życie staje się coraz bardziej skomplikowane.

W obsadzie znajdują się ponadto Pablo Echarri, Osmar Núñez, Antonio Birabent, Flavio Mendoza, Sofía Castiglione, Inés Estévez, Julieta Zylberberg, Delfina Chaves, Juan Pablo Geretto, Daniel Pacheco i Ana Celentano. Twórcą „Edhy” jest Daniel Burman („Lost Embrace”, „Empty Nest”) – spec od historii o skomplikowanych współczesnych związkach i relacjach międzyludzkich, nie tylko tych romantycznych.

A oto i zwiastun:

Udostępnij
Sprawdź także  W brazylijskim filmie Netflixa główną bohaterką jest Larissa Manoela

Zostaw odpowiedź